Druhy zahřívaného tabáku

Pokud se i vy řadíte mezi zažrané nadšence tabákových výrobků, pravděpodobně vám nemohly uniknout změny, které touto oblastí zacloumaly v posledních letech. Nejen, že se spustila vlna kampaní bojujících proti jeho užívání, mnoho produktů bylo dokonce minimálně na českém trhu zakázáno úplně. Například oblíbené mentolové výrobky spatřily světlo světa naposledy v roce 2020. Od té doby budete mezi klasickými výrobky jen stěží hledat ty ochucené. Jistým způsobem tak znovu vznikla na trhu díra, po jejímž zaplnění uživatelé neustále volali.

Hlavu vzhůru

Ačkoliv by se mohlo zdát, že toto razantní rozhodnutí se stalo bezvýchodnou situací pro ty, které trend různých variací těchto produktů baví, není tomu tak. V posledních letech se totiž čím dál více začíná rozmáhat trend elektronických alternativ. Ty kromě nižší škodlivosti uživatelům nabízejí možnost výběru hned z několika variant náplní. Právě i mentol si mezi nimi našel své místo. Jestli tedy i vy patříte mezi skupinu, kterou zákaz klasických mentolek zasáhl, není nutné věšet hlavu.

Tip redakce:  Vyhněte se v létě kouření klasických cigaret

Nová generace

Mezi ty nejoblíbenější alternativy se v současné době řadí například Pulze, zařízení na zahřívaný tabák. Během jeho používání dochází k pouhému nahřátí náplně, díky čemuž dochází k uvolňování požadovaného nikotinu. Absence procesu hoření úspěšně předchází vzniku škodlivých látek jako je oxid uhelnatý nebo dehet. Právě ty jindy bývají zodpovědné za většinu nežádoucích účinků. Celková škodlivost se tak díky tomu snižuje až o 80 % ve srovnání s klasickými výrobky. Nemusí vám tak už dělat starosti:

  1. Zápach oblečení
  2. Žloutnutí zubů a nehtů
  3. Zadýmené místnosti

Pulze rovněž nabízí širokou škálu variant náplní iD, ze kterých si vybere opravdu každý. Vybírat můžete z nabídky:

  • Rich bronze
  • Balanced blue
  • Capsule polar
  • Ice
  • Polar green
Tip redakce:  Vypořádejte se s jarní únavou

Autor: Elena Gotfried

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz