Drcená rajčata ze Španělska pro vaši výtečnou kuchyni

Každý restauratér i kuchař si přeje, aby jeho pokrm lidem chutnal. Je jedno, jestli vaříme doma nebo v restauraci, vždy měli používat suroviny, jež jsou kvalitní, a to ať už jde o potraviny trvanlivé nebo čerstvé. Co se týče čerstvých surovin, ideální je kupovat sezónní a lokální potraviny tak, aby nemusely být sbírány s velkým předstihem a zrály cestou k nám. Další variantou je nakupování u ověřených výrobců a pěstitelů, u nichž víme, že zboží, které u nich koupíme, je vždy lahodné. Právě takové můžeme nakupovat u BMC Brno.

Kvalitní sterilovaná zelenina ze Španělska

Pokud máte rádi španělskou kuchyni a chcete ji připravit svým strávníkům, budou se vám hodit španělské potraviny. Ty k nám již po desítky let přiváží BMC Brno, společnost, která výrobce na pěstitele ve Španělsku dokonale zná a nakupuje jen u těch nejlepších a prověřených.

Tip redakce:  Dámské šaty a trendy roku 2018

Na webových stránkách https://katalog.bmcbrno.cz/krajena-rajcata-polda-di-pomodoro-2500-g.html najdete lahodná, sluncem uzrálá rajčata v plechovce, která se hodí pro přípravu mnoha delikátních jídel.

Drcená rajčata s rajčatovou šťávou v plechovce Polda Fine di Pomodoro neobsahují zbytečné přídatné látky, jsou základní složkou pro přípravu polévek a omáček či k dochucení různých pokrmů. Balení velké o váze 4 050 g, je ideální pro velkoobchodní sítě, restaurace nebo třeba sítě Horeca.

Krájená rajčata Polda di Pomodoro s rajčatovou šťávou je k dostání i v menších baleních 2 500 g nebo 400 g.

Sterilovaná zelenina mnoha druhů

Kromě rajčat v plechovce si můžete u BMC Brno zakoupit i další typy zeleniny. Jmenujme např. fazole, kukuřici, artyčoky, chřest, cizrnu, hrášek, zeleninové směsi či zeleninové delikatesy.

Tip redakce:  Baví vás hry? Co třeba Youda Farmer 3: Seasons?

Kromě zeleniny si můžete vybrat i mnohé jiné španělské suroviny. Jmenujme koření, maso, sýry, nealkoholické a alkoholické nápoje, vinné octy, olivy, paštiky, mandle, olivové oleje, delikatesy, citronovou šťávu…

Podívejte se na bmcbrno.cz a vyberte si to pravé pro vaši španělskou kuchyni.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz