Drahé parfémy jako skvělé dárky pro ženu, dceru i mě samotného

Když si má dcera s mou ženou vybírají drahé parfémy, stojím vždy opodál a jen nechápavě zírám, jak mohou v té spleti všech vůní rozhodovat o tom, která jim voní nejvíce. Možná nedokážu jen pochopit ženský svět, anebo nejspíše ani nechci. Vždy mi totiž stačí, když se mě ptají na můj názor ohledně parfému, který si jedna či druhá vybrala. Má odpověď je vždy strohá a zní, „kolik mám zaplatit, prosím?“. Má žena se tak proto rozhodla, že mi pořídí také jeden takovýto parfém, který dle jejích slov vyloženě sedí k mé flegmatické povaze. Zpočátku jsem protestoval, jak jen to šlo, avšak poté, co jsem si přivoněl k pánskému parfému, který mi nabídla, uznal jsem, že opravdu vkusně a velmi mužně voní, což jsem si doposud nedokázal ani ve snu představit.

Drahé parfémy pro muže? Za mne ano!

Nejsem rozhodně typ muže, který by celé hodiny pobíhal po nákupních centech a hledal ty nejnovější módní výstřelky, se kterými bych oživil svůj, dle slov mé ženy fádní šatník, nýbrž jsem muž praktický a i přesto velmi vkusně oblékaný. Doposud mi ale bylo odepřeno proplutí do světa drahých parfémů, jejichž dveře jsem spíše ponechával přiotevřené pro případnou návštěvu někdy v budoucnu. Přece jen se říká, co kdyby, že? Avšak poté, co mi má žena nabídla sáhnout na kliku a okusit vůni, kterou oplývají pouze drahé parfémy, netuším, kde jsem do této doby žil. I muž totiž může velmi vkusně vonět a rozhodně se za to nemusí stydět. Pokud se mě tedy někdo zeptá na názor, týkající se pánských vůní, rozhodně přikývnu, že za mne určitě ano.

O dárky je vystaráno

Nyní, když i já používám některé drahé parfémy, má naše rodina o dárky k narozeninám, svátkům či výročím svatby, vždy postaráno. Víceméně si každý rok dopřejeme alespoň jeden luxusní parfém, který nás posléze těší velmi dlouhou dobu. Již tedy nemusím dlouhé týdny přemýšlet nad tím, co koupím své ženě či dceři, jelikož již dávno předtím vím, co si budou přát a to je skvělé.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz