Dovolená Malta: Skvělá příležitosti pro milovníky potápění

Každý z nás občas potřebuje odpočinek. Ideálním způsobem, jak opravdu zrelaxovat, je dovolená. Malta je známá jako rozmanitý ostrov, kde čekají možnosti pro každého. O něco méně známým je ostrov Gozo, který je však ještě o kus kouzelnější.

Malta a Gozo

Dovolená Malta – to nemusí být samotný ostrov Malta. Jedná se o celé souostroví tvořeno třemi ostrovy. Gozo, Malta a Comino. Jestliže vás láká dovolená na Maltě, máte opravdu z čeho vybírat. Pokud hledáte spíše klidné místo, kde se vyhnete ruchu turistů, pak zvolte destinaci Gozo. Na tomto ostrově se nachází jedno z nejmalebnějších měst, jedná se o Xlendi. Tato lokalita nabídne komfortní ubytování, Malta a její ruch přitom zůstane v nedohlednu.

Tip redakce:  Hledáte pohodové ubytování na Třeboňsku? Zkuste hotel Nežárka

Okouzlující místa

Ačkoliv Gozo není tak známým ostrovem jako Malta, rozhodně nelze říci, že byste se tu mohli nudit. Samotná krajina zde je jedinečná, stále zelená a vždy je tak co objevovat. Kromě toho je ostrov oblíbený také pro spoustu příležitostí k potápění. Ovšem okouzlí vás i pláže, na kterých si můžete užívat sluneční paprsky a křišťálově čistou vodu. V neposlední řadě zde pak najdete mnoho památek. Dovolená Gozo je perfektní, příjemnou místní atmosféru si užije každý.

Komfortní odpočinek

Cestování je skvělým koníčkem, poznávání nových kultur a míst se nikdy neomrzí. Ovšem v mezičase je třeba si také odpočinout. Proto byste neměli podceňovat ubytování. Apartmány Malta nabízí komfortní – najdete v nich vše, co byste mohli potřebovat. Ubytování v Arzella Apartments vám poskytne příjemnou postel a mnoho dalšího. Pokoje v Arzella Apartments jsou různé, můžete si tak vybrat styl, který vám sedne nejvíce.

Tip redakce:  Zajistěte si ubytování v SIVEK HOTELS a užijte si předvánoční atmosféru

Sluníčko, moře a spousta zábavy – to je Malta. Na své si zde přijde každý, ať už hledáte nové zážitky s přáteli, či chcete vyrazit s rodinou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz