Biometrická docházka ETEND

Systém Etend je jednoduchá a spolehlivá docházka zaměstnanců, která bude za vás evidovat pravdivou docházku vašich zaměstnanců, kterou nebude možné obejít, s jednoduchým výstupem pro mzdové účetnictví. Vše potřebné pro snadnou instalaci a provoz biometrické docházky ETEND naleznete v jednotném samoinstalačním balíčku EASYbox, který se skládá z biometrické docházkové čtečky E-3 a počítačového programu ETEND. Pořiďte si nejlevnější biometrický docházkový systém, který vám ušetří čas a peníze při evidenci docházky zaměstnanců.

krabice_etend

Docházka zaměstnanců ETEND vám přinese úsporu času a jednoduché podklady pro mzdové účetnictví. Konec složité evidence docházky zaměstnanců a složité počítání výkazů odpracované doby a nepřítomností z docházkových knih. V systému jsou pro vás nachystány přehledné tiskové sestavy pro jednoduchý výstup do mzdového účetnictví a snadný export dat do běžných mzdových programů.

Tip redakce:  Přípravy konference Střelba na pohyblivý cíl jsou v plném proudu

Vždy přesně uvidíte, kdo a od kdy je právě v práci, a kdy přesně odešel. Na rozdíl od klasických docházkových systémů na čip a na karty, si vaši zaměstnanci nemůžou vlastní prst půjčovat, zapomínat jej doma či prst ztrácet. Přesvědčte se sami o výborném řešení elektronické evidence docházky zaměstnanců a vyzkoušejte si naši demoverzi zdarma.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz