Dítě musí hračka bavit a rozvíjet, proto mu nabízejte hračky dle věku

Bude-li ho v pozdějším věku vzdělávat, ještě lépe. Je proto důležité, vybírat hračky dle věku. A je třeba je obměňovat podle toho, jak dítě roste. Pokud bychom si tedy chtěli zodpovědět otázku, jaké je základní vodítko, podle kterého bychom měli vybírat dětem hračky, pak je vždy důležité volit hračky dle věku dítěte. A začněme hračkami pro miminka. Mezi nejoblíbenější patří kousátka a chrastítka. Musí být samozřejmě vyrobené z bezpečného materiálu, například z přírodního kaučuku. Právě z tohoto materiálu nabízí hračky pro miminka e-shop mracekzhracek.cz.

Od jednoho do dvou let

Jakmile dosáhne dítě věku jednoho roku, začne jeho vývoj běžet nejrychlejším tempem. Většinou do dovršení dvou let zvládne na 200 slov, výrazně se zdokonalí jeho motorické dovednosti. Tomu všemu by měly odpovídat i hračky pro děti od 12 měsíců. Děti v tomto období velmi rády věci přenášejí a přeskupují. Začínají napodobovat své rodiče. Ideálními hračkami pro děti od 12 měsíců jsou nejrůznější dřevěné vkládačky, zvířátka na kolečkách, různé kostkověže, dřevěné knížky a podobně.

Tip redakce:  Nová vizuální identita výrobce plechových hraček KOVAP

Pro děti nad dva roky

Pokud vás zajímá, jaké hračky jsou určeny starším dětem (hračky pro děti od 2 let, hračky pro děti od 3 let, hračky pro děti od 4-6 let, hračky pro děti od 7-99 let), prohlédněte si jednotlivé kategorie internetového obchodu mracekzhracek.cz.

Již od útlého věku je dobré u dětí rozvíjet kreativní tvoření. Některé děti třeba rády kreslí. V tom případě jim poslouží hračky v podobě dokreslování, propisovací obrázky, barvy k malování na obličej a podobně.

Hračky dle typu

E-shop mracekzhracek.cz je unikátní tím, že v něm najdete nejen hračky dle věku dítěte, ale také hračky dle typu (dřevěné hračky, kreativní tvoření, dětem pro radost, magnetky, motorické hračky, puzzle, dudlíky, společenské hry), kategorie hračky pro kluky a hračky pro holky. Stačí si jen příslušné stránky otevřít, začít se jimi probírat a nakupovat.

Tip redakce:  Vyšší odborná škola

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz