Diskotéky a noční kluby Liberec? Jedině Club Warehouse

Přemýšlíte, kam jít v Liberci za zábavou? Vyberte si Club Warehouse, který patří mezi oblíbené kluby. Liberec je sice městem kulturních akcích, vybrat si však dobré místo je leckdy tvrdý oříšek. Zvolte si tak, abyste si přišli na své a konaná hudební akce vás oslovila. Zatímco během letních měsíců si můžete vychutnávat akce pod širým nebem, od podzimu do jara rozhodně oceníte střechu nad hlavou, kterou právě Club Warehouse nabízí. I během horkých letních dní se zde setkáte s příjemným prostředím. Hosté sem chodí nejen za skvělým hudebním výběrem, ale třeba i na dobré pivo.

Netradiční zábava Liberec

V duchu netradiční zábavy se nese atmosféra celého hudebního klubu, v němž se spojuje vůně právě vařeného piva s hudbou z pódia. Klub vám tedy zprostředkuje opravdu nevšední zážitek. Konkrétní program naleznete přímo na webových stránkách clubwarehouse.cz, kde jste co nejdříve informovaní o plánových akcích, a to během celého roku. Klub totiž funguje od ledna až do prosince. Ať už posloucháte rock, pop, jazz, blues, ska, punk nebo funky, tak vás zde nemine dobrá zábava. Liberec, ulice Hanychovská – to je místo, kde tento osvědčený klub s několikaletou tradicí naleznete.

Tip redakce:  Kosmetyki naturalne

Jaký je nejlepší hudební klub Liberec

Club Warehouse mnoho návštěvníků právem titulovalo za nejlepší hudební klub Liberec. Ačkoliv je Liberec velké město, tak zase tolik takto zaměřených klubů nenabízí. Club Warehouse je tedy ve své podstatě unikátní. Lísky na vybraný koncert doporučujeme zakoupit již v předprodeji, abyste měli dobrá místa, protože zde tradičně bývá velmi plno. Seženete je i na internetu, a to přes portál e-vstupenka, kde pohodlně zakoupíte lístky na všechny možné koncerty napříč republikou. Bližší informace na vás vždy čekají na webu clubwarehouse.cz, kde se příjemný personál už teď těší na vaši návštěvu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz