Difúzní fólie Tyvek Solid

Toužíte po tom, aby váš dům jednoduše řečeno, „dýchal“? Chcete chránit svou střechu proti větru a vodě a přitom ještě ušetřit značné peníze za energie? Máte předsudky vůči střešním foliím a mylně se domníváte, že se jedná o jakýsi přežitek? V tom případě vám jistě nesmí uniknout, naše robustní a přitom ultra lehká difúzní fólie Tyvek Solid, která je vhodná jak pro použití na šikmé bedněné i nebedněné střechy, dřevostavby i ocelové skelety. Tato doplňková hydroizolační vrstva kromě jiného rovněž i značně uleví vaší peněžence při pohledu na účet za energie, který do značné míry klesne. Kromě jiného je rovněž tento velmi praktický a univerzální stavební prvek dokonale odolný vůči stavebním manévrům, kterým se při náročných pracích na stavbě rozhodně nelze vyhnout.

Poskytneme vám nadstandardní záruku v délce trvání deseti let!

Nevěříte, že jsem schopni za difúzní fólie Tyvek Solid ručit neuvěřitelných deset let? Věřte, jelikož tomu opravdu tak je. Za své zboží bychom totiž strčili ruku do ohně. Nenabízíme svým klientům levné „východní“ zboží, které napáchá mnohem více škod než užitku. Chceme svým zákazníkům nabídnout pouze kvalitní, odolné a funkční materiály, se kterými je možné pracovat. Taková je přesně tato velkolepá difúzní fólie Tyvek Solid, která je vodotěsná, odolná vůči UV záření a také vysokým teplotám šplhajícím ke 1000C. Díky tomu, že je propustná pro vodní páru a dokonale také zabraňuje tepelným únikům, můžeme tuto fólii svým zákazníkům jen doporučit.

Instalaci zvládne každý

Instalaci této fólie zvládne opravdu každý. Pokud vám stavební práce neříkají pane, jistě není na místě se obávat toho, že si s instalací neporadíte. Vysoká pružnost a navíc také abnormálně nízká hmotnost, vám bude při instalaci ku pomoci. Obavy z toho, že instalaci nezvládnete tak rozhodně nejsou na místě.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz