Dětský koberec vnese do pokojíčku teplíčko a měkoučko

Malé děti, batolata a caparti, kteří se teprve učí chodit, by měli mít v rámci své „výuky“ zajištěn měkký dopad. A ten neumí zařídit nikdo lepší než dětský koberec. Plyšová podložka, která zjemní pády, případně při plazení umožní i spánkové odpočinutí na měkkém, je k nezaplacení. Děťátko se batolí, batolí a… Najednou si v půli svého poznávání na chvilku zdřímne. Vy mu jen podložíte hlavičku a přikryjete jej, zavřete dveře a necháte jej nerušeně odpočívat. Koberec do dětského pokojíku by měl rovněž splňovat barevnou vyváženost. Růžové zbarvení holčičího interiéru bude zbytečně rušit zelenkavá nebo černá barva. Ani pastelové barvy nevynikají praktičností zvláště v klučičích pokojích.

Dětské kusové koberce mají chránit, a zároveň pasovat k nábytku

Bílé, světlé, šedé a zmíněné pastelové zbarvení koberce bude mít brzy svoje originální ornamenty. Speciálně, pokud jde o dětské kusové koberce pro nejmenší caparty. I když ruku na srdce, i dorůstající děti umějí své pokoje také pěkně zaneřádit. S ohledem na věk dítěte bychom měli volit vzorování a barvu koberce. Jednak jak se hodí k nábytku, ale také, nakolik je jisté, že jeho původní barva zůstane svou aspoň pár týdnů.

Koberec do dětského pokoje může růst spolu s dětmi

Jak už jsme zmínili, měkoučký heboučký koberec do dětského pokoje vystačí batolatům a dětem předškolního věku. Školákům už by se v dlouhém chlupu mohly ztrácet kostky lega, tuhy do per, gumy do školy a další drobnosti. Plyšový koberec můžeme dát na chalupu, aby hezky hřál, a školákovi pořídíme koberec s kratším vlasem a vzorem podle jeho gusta. Asi se jeho styl nebude úplně líbit vám – rodičům, ale s mírou vkusu a nevkusu s dětmi nelze soupeřit. Pokuste se vybírat vybavení dětského interiéru spolu s potomky, uvidíte, že u nich stoupnete v ceně.

Tip redakce:  Dřevěné pelety – levné a ekologické palivo

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz