Detektor kovů pomůže při hledání ztracených pokladů

Chcete začít s hledání kovů? Nebo jste si tuto aktivitu již dávno oblíbili? Pak potřebujete kvalitní detektor kovů, který snadno nalezne drobné mince, šperky i jiné kovové předměty malých i větších rozměrů. Vždy záleží na použitém přístroji. Skvělým pomocníkem jsou detektory kovů značky Fisher, protože jsou spolehlivé a navíc je zakoupíte s prodlouženou zárukou.

Vyberte si kvalitní detektor kovů

Při koupi detektoru kovů si vybíráte ze dvou skupin. Tou první jsou automatické přístroje, které mají nastavenou vodivost a nevyžadují žádné další seřizování. Jsou okamžitě připravené k použití. Druhou skupinu představují přístroje, které si můžete sami seřídit dle konkrétního složení půdy, což vám pomůže proniknout i trochu hlouběji (samozřejmě za předpokladu, že je seřídíte správně).

Výborné zkušenosti hledači kovů mají s detektory americké značky Fisher, na které při koupi získáte až pětiletou záruku. Prodává je obchod detektory.cz. Jsou na trhu již od roku 1931 a tento obchod je jejich výhradním dovozcem do České republiky. Poskytovaná prodloužená záruka v celkové délce 5 let je u detektorů spíše výjimečná. Vy tak máte možnost koupit si kvalitní detektor a ještě po celých 5 let v případě poruchy neřešit pozáruční servis.

Detektory fungují až do hloubky dvou metrů

Záleží samozřejmě na konkrétním modelu, ale kvalitní detektor kovů může fungovat do hloubky až celé dva metry. Po většinu času ho spíše ale využijete na hledání povrchových pokladů. Kromě obyčejného vyhledávání má ve výbavě i další funkce. Jejich množství pak přímo ovlivňuje pořizovací cenu detektoru, která se může šplhat až do desítek tisíc korun. Takto drahé přístroje jsou pak vhodné pro profesionály, co využívají detektor kovů při své každodenní práci. Na hobby hledání kovů vám samozřejmě postačí i cenově dostupnější řešení.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz