DEJTE STARÉMU NÁBYTKU ŠANCI NA NOVÝ ŽIVOT

Máte doma starý nábytek po babičce a nevíte si s ním rady? Určitě jej nevyhazujte! Možná se v té hromadě nábytku nachází pár kousků, které jsou starožitné a mají nějakou hodnotu. Stále existuje spousta lidí, milovníků starožitností, kteří rádi sbírají různé staré kousky. Tedy takové kousky, které v sobě už mají vepsanou nějakou tu historii, které vypráví svůj příběh a jsou na světě spoustu a spoustu let.

Kam s nábytkem?

Starý nábytek, který už nepotřebujete nebo nechcete, obvykle pošlete o dům dál, rodině, kamarádkám anebo ho rovnou vyhazujete. Jde-li však o nábytek po babičce nebo kousky, které jste našli na půdě, určitě je nedávejte do kontejneru. Mohou mít totiž velkou cenu. Starožitnosti Ježek se zabývají výkupem těchto starých kousků a zaměřují se nejen na celé sbírky, ale taky na jednotlivé kousky.

Výkup starožitností se soustřeďuje na spoustu věcí, jde například o modely lokomotiv, příslušenství k železnici, obrazy, vojenské věci, knihy, hodiny, hudební nástroje a spousty dalšího. Máte-li něco z těchto věcí, pak určitě využijte nezávazné ohodnocení v rámci celé České republiky a případné zajištění okamžitého výkupu.

Jak to probíhá?

Výkup starožitností Praha zajišťuje výkup starého nábytku a starožitných kousků nejen v Praze, ale také po celé České republice. Tedy přijedou za vámi, ohodnotí vše, co chcete prodat a popřípadě zprostředkují prodej. Všechno zboží proplácí hotově, takže peníze dostanete přímo na místě.

Kromě toho vám také poradí, jak se starožitnostmi nakládat, jak se o ně do příjezdu starat, aby se náhodou nestalo, že je neopatrnou manipulací poškodíte. U starožitností je důležitá právě jejich historická hodnota, která je ve většině případů finančně nenahraditelná. A určitě by byla škoda neodbornou manipulací přijít o starožitný kousek.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz