Dárkové balíčky potěší vaše zaměstnance i zákazníky

Blíží se Vánoce, čas pokoje a radosti. Pro mnohé firmy je ale předvánoční období také časem stresu a shonu. Zakázky se musí splnit v termínu, prodejny jsou plné, zaměstnanci musí pracovat přesčas. Ukažte svému týmu i partnerům, že si jejich práce ceníte.

Dárkové balíčky platí za velmi rozšířené a firmami využívané typy odměny. Je tomu mimo jiné z toho důvodu, že dokážou zaměstnance i obchodní partnery potěšit a ukázat jim, že si firma jejich práce cení. Firmy se často spokojí s dárkovým balením vína, které rozhodně dokáže zpříjemnit předvánoční atmosféru, možnosti jsou ale mnohem širší.

Dárkové balíčky pro letošní rok

I letos bude Vánocům v podání firem dominovat alkohol v různých podobách. Ať už půjde o víno, punč, medovinu či něco tvrdšího. Pokud nechcete darovat rovnou alkohol, ale pouze něco na zpříjemnění štědrovečerní atmosféry, ideální volbou jsou balíčky koření pro přípravu svařeného vína.

Tradičním dárkem jsou medové perníčky s různými motivy. Kromě klasického tvaru sněhuláka, vločky, stromečku či domečku si firmy mohou nechat vytvořit vlastní tvar na zakázku, například v podobě loga či výrobku. Rovněž jsou pro letošní rok velmi oblíbené sady s přírodními produkty, například medem či levandulí.

Dárkové balíčky pro zahřátí a na mlsání

Máloco dokáže v zimě zahřát tak dobře jako teplý čaj. Dárkové balíčky s ním jsou velice ceněné právě z důvodu jejich využitelnosti v zimních měsících. Firmy mohou zvolit čaj samostatně nebo rovnou v podobě celého setu.

Pro mlsouny jsou připravené sety s belgickými pralinkami v krásné krabičce ve tvaru dárku s mašlí. Vybírat je možno z 50g – 200g varianty, přičemž barvu krabičky si sami zvolíte dle nabídky.

Zaujaly vás tyto možnosti? Pak se můžete podívat na stránku reklamní agentury Propaq, která se zabývá tvorbou dárkových balíčků na míru potřebám svých zákazníků.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz