Cordyceps diskuze

Kdysi před 1500 lety, pastevci jaků v horách Tibetu si všimli, že po spásání zvláštní houby společně s travinami, je skot náhle plný energie. A byl objeven Cordyceps. Diskuze na téma Cordyceps je široká, protože rod této houby obsahuje více než 650 druhů, z nichž je nejpřínosnější Cordyceps sinensis a jeho podruh CS-4. který má nejvíc účinných látek. V tradiční čínské medicíně (TČM) je houba od té doby využívaná jako přírodní léčivý prostředek. Příslušníci císařské dynastie Čching Cordyceps sinensis používali k obnovení duševních a fyzických sil, včetně posílení sexuální energie. Do západní Evropy se poprvé dostal až v 18.století, nicméně vážný zájem o něj se zde projevil až na konci 20.století.

Cordyceps recenze

Současná „moderní“ onemocnění jsou spojeny jednak se sníženou imunitou, což se projevuje např. opakovanými infekcemi… a naopak se zvýšenou imunitou. Výsledkem jsou veškerá alergická onemocnění, autoimunitní nemoci… Podle TČM jsou nemoci způsobeny nedostatkem přirozené esence ledvin JING a YANG ( tzv. chlad v dolním ohništi), což vede postupně k nedostatečnosti YIN v plicích ( tzv. pseudohorko v horním ohništi), způsobující infekce, záněty, alergie a ekzémy. Projevem je třeba pocit studených nohou s narůžovělými tvářemi.  Pro harmonizaci tohoto stavu je vhodný Cordyceps. Recenze potvrzují u něj harmonizující vlastnosti na rozdíl od antibiotik, chemoterapeutik a kortikoidů.

Cordyceps sinensis

Chemické léky sice „ochladí“ horko v plících, tím utlumí nemoc, ale zároveň ještě více utlumí ledvinovou esenci JING. v podstatě použijí mokré dříví na zkomírající oheň. Potlačená ledvinová esence JING způsobí, že se tělo dostane do začarovaného kruhu a na budoucí zásadní zdravotní problém je zaděláno. Podstata spočívá v tom, že chemické léky nemají schopnost „černobílých“ účinků. Prostě nejsou schopny harmonizace. Mají pouze jednu možnost potlačit nebo posílit. Na druhé straně Cordyceps sinensis je ideální, protože harmonizuje „černobílé“ vlastnosti, tzn. současně posílí i utlumí, co je potřebné pro organismus. To umí Příroda, ale ne chemie.

Tip redakce:  Třiadvacetiletá Američanka chce být nejtlustší ženou na světě

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz