Condrosulf 400 mg pomáhá při artróze a osteoporóze

Condrosulf 400 mg je podpůrný přípravek ve tvrdých tobolkách, který obsahuje léčivou látku chondroitinsulfát. Tato látka je nejdůležitější hlavní součástí mezibuněčných hmot ve chrupavkách. Charakteristickou vlastností chondroitinsulfátu je především schopnost vázat ve tkáni vodu. Tím nedochází k nadměrnému vysušování a současně jsou zajištěny mechanické a elastické vlastnosti chrupavky.

Komu je Condrosulf 400 mg cps.dur. 180 určen především?

Condrosulf 400 mg cps.dur. 180 je přípravek určený dospělým, není určen k užívání dětem a mladistvým mladším osmnácti let. Zároveň lidé, kteří jsou alergičtí na léčivou látku nebo na jakoukoliv další složku přípravku Condrosulf 400 mg, by se měli tohoto přípravku vystříhat. Lidé, již Condrosulf 400 mg cps.dur. 180 užívají, se musí vyhýbat pití alkoholu, neboť by si mohli přivodit poškození jater. A samozřejmě jako u jiných podpůrných prostředků je každé užívání třeba zkonzultovat s ošetřujícím lékařem nebo alespoň lékárníkem. A nyní již k tomu, komu Condrosulf 400 mg pomůže při jeho obtížích. Jak již bylo uvedeno výše, podpora elasticity kloubů je třeba u lidí trpících na potíže, jako jsou osteoporóza, osteoartróza a další neduhy spojené se zhoršenou hybností, bolestmi kloubů a tak dále.

Osteoartróza je onemocněním způsobujícím funkční omezení některého z kloubů, a s tím spojené bolestivé stavy. Například u osteoartrózy kolene je postižený touto nemocí sužován velkými bolestmi, jež ho provázejí při chůzi, ale například ráno po probuzení. V klidovém stavu totiž klouby takzvaně tuhnou a jejich rozhýbání je při artróze velice bolestivé. Osteoartrózu kyčle zase provázejí bolesti z vnější strany stehen ke kolenu, anebo do křížové oblasti. Toto onemocnění ještě mohou provázet při ohýbání, špatně se nazouvají boty, oblékají ponožky či zavazují tkaničky. Všechny tyto stavy mohou trvat i několik týdnů, v tom případě je vhodné navštívit lékaře a domluvit si léčebný a podpůrný program. Condrosulf 400 mg může pomoci vazivové tkáně začít obnovovat.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz