Co všechno zvládne deratizační firma? Budete se divit!

Předpokládáte, že deratizační firma vám pomůže jenom s hubením škůdců a zbavíte se díky ní přemnožených potkanů? Pražská firma Deratizace Praha – KF Trans nabízí komplexní služby, ve kterých nechybí dezinfekce prostor, úklid po mrtvém či dezinsekce. 

Dezinfekce bojuje proti virům i plísním

V těchto dnech je dezinfekce potřeba víc než kdy jindy. Čisté prostory jsou základem zdraví a na opravdu pečlivý úklid bytu si můžete zavolat odborníky. Pracovníci firmy Deratizace Praha – KF Trans provádějí dezinfekční práce speciální dezinfekční látkou, která bojuje proti bakteriím, plísním, houbám i virům. U těch to funguje tak, že dezinfekční látka rozloží jeho buněčnou stěnu a dojde k bezpečné likvidaci viru. Takto dezinfikovat se dá i auto, jímka či žumpa. 

Úklid po mrtvém 

Náročná práce, která patří do rukou profesionálům. Málokdo si chce představovat, jak to může vypadat v bytě poté, co se v něm delší dobu rozkládalo mrtvé tělo. To je většinou obklopeno množstvím hmyzu a celý prostor nasákne silným zápachem. V takovém případě je dezinfekce náročný úkol, který zvládne nejlépe vyškolený pracovník s potřebným vybavením. Většina lidí to totiž nezvládne psychicky, ani fyzicky. 

Deratizace pomůže v boji proti škůdci 

Máte starosti s přemnoženými škůdci? V tomto případě pomůže deratizace. Ať už potřebujete hubení myší, potkanů, či jiných tvorů, můžete se obrátit na Deratizace Praha – KF Trans. Pracovníci provádějí likvidaci či potlačují výskyt těchto zvířat. Zákrok můžete využít v rodinných, činžovních i panelových domech. Funguje i v garážích, sklepích či větších prostorách vaší firmy. 

Co je dezinsekce? 

Dezinsekce je odborný název pro hubení lezoucího a létajícího hmyzu. Obtěžuje vás hmyz, který parazituje na člověku, vyvolává alergie, znehodnocuje potraviny a jiné nepříjemnosti? V tom případě potřebujete dezinsekci. Odborníci provádějí hubení štěnic, švábů, likvidaci blech, červotočů a molů. 

Firma Deratizace Praha – KF Trans funguje na trhu již 15 let a může se pochlubit mnoha spokojenými klienty, prověřenými postupy i pečlivým a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz