Co všechno balíček absolvuje, než dorazí k vašim dveřím? Navštivte distribuční centrum Amazonu; nově i o víkendu

Amazon pořádá veřejné prohlídky svého distribučního centra již od ledna tohoto roku. Za tuto dobu centrum navštívilo téměř 5000 lidí. 

Amazon reaguje na zájem návštěvníků a rozšiřuje program veřejných prohlídek o večerní a víkendové časy. Nově tak přibude možnost distribuční centrum navštívit od 18:30, a to i o víkendu. Do této doby bylo možné distribuční centrum navštívit každý všední den dvakrát; ráno a odpoledne. Návštěvníci se tak budou moci úplně poprvé do distribučního centra podívat i mimo všední dny.

Během prohlídky se návštěvníci dozví, co se stane po kliknutí na tlačítko „objednat“ na stránkách www.amazon.com/de a jakou cestu balík z Amazonu absolvuje, než se dostane k zákazníkovi domů. Konkrétně uvidí, jak zaměstnanci Amazonu s pomocí inovativních technologií připravují, balí a odesílají menší zásilky, jako například knížky, elektroniku a spotřební zboží.

Tip redakce:  Na co se zaměřit při nákupu levného obleku

U příležitosti zahájení večerních prohlídek uspořádá Amazon speciální tematické halloweenské prohlídky s doprovodným programem, které se budou konat 30. a 31. listopadu od 18:30 hodin. Zájemci o bezplatné prohlídky distribučního centra v Dobrovízi se mohou přihlásit na www.amazon.de/prohlidky.
Zaregistrovat se může kdokoliv ve věku od šesti let. 

Jedněmi z prvních účastníku večerních prohlídek distribučního centra byli chlapci z Výchovného ústavu Obořiště. „Prohlídka byla zorganizovaná naprosto skvěle a informace, které jsme se dozvěděli, byly zajímavé. Vše působí velice moderně. Jsme rádi, že jsme se mohli přijet podívat,“ sdělila Jiřina Krulišová, vychovatelka Výchovného ústavu Obořiště. „Možnost navštívit distribuční centrum i večer si chválíme. Zúčastnit se tak mohlo více chlapců, kteří by jinak měli školní a jiné povinnosti,“ dodává. 

Tip redakce:  Jak nosit šperky a zůstat mužem?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz