Co podniknout v Ostravě, když přeje počasí

Počasí konečně začíná přát, což znamená, že chceme trávit čas venku. Jenže ne vždycky jsme plní tipů a nápadů, kam společně s dětmi, přáteli nebo rodinou vyrazit. Naštěstí Ostrava nabízí řadu možností, stačí si vybrat třeba z následujících.

Za zvířátky do minizoo

Když slunce hřeje do zad a hodnoty na teploměru šplhají k příjemným výšinám, procházka je dobrým nápadem, nemyslíte? Taková procházka se však musí linout jen lesem nebo nejbližším parkem, může být zejména pro děti trochu pestřejší a více zajímavá. Co se vydat do minizoo v Ostravě?

Minizoo nabízí celou spoustu atrakcí, především zvířátka všeho druhu. Ryby, ptáci, morčata a další druhy čekají, až se s nimi děti (ale také dospělí) přijdou seznámit. Navíc se zde nachází bludiště, které slibuje také jistou porci zábavy.

Tip redakce:  Odhaleno: Luxusní ubytování v Praze nestojí moc!

Virtuální realita pro dospělé

Pokud vám do Ostravy přijíždí na víkend či týden přátelé, které jste dlouho neviděli a se kterými byste chtěli strávit pár skvělých chvil, co volné hodiny strávit ve virtuální realitě v Ostravě? Oblíbená forma zábava přináší porci adrenalinu, napětí, rozhodně však zážitek na celý život.

Spočívá na jednoduchém principu – člověka dostane do naprosto jiné reality, ve které se zažije během pár chvil dobrodružství často ve zcela jiné dimenzi. Podaří se vám splnit úkol, který bude zapotřebí splnit? Nebo si jen užijete pobyt ve zcela jiné realitě?

Ostrava je bohatá na památky

Zejména s rodiči je dobré zamířit po zdejších ostravských památkách. Přece jenom i toto krásné město, které je třetím největším v republice, slibuje mnoho pamětihodností. Předně například Hornické muzeum, Slezskoostravský hrad, nebo stojí za prozkoumání Dolní oblast Vítkovice, která je pro Ostravu naprosto typická.

Tip redakce:  Lyžování ve Francii si užijí i nároční lyžaři

Rozhodně se však stojí za to zeptat zdejších, kteří moc dobře vědí, co v Ostravě stojí za vidění.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz