Co nového u Googlu?

Každý den trávíme na internetu hromadu času. Většinou hledáme odpovědi na otázky, na které sami neznáme odpověď. Dnes je na internetu opravdu všechno. Najdeme tam rady, jak si poradit v případě, že jsme byli okradeni. Poradí nám, kde sehnat nejlevnější kosmetiku nebo jak nakoupit online. Najdeme tam také řadu receptů, proto už nikdy nebudeme vařit jednotvárně a stereotypně. Naučíme se navíc novým pochoutkám, které se jistě stanou velice populárními. 

Každopádně je toho opravdu mnoho, co na internetu najdeme. Málokdy si však už uvědomujeme, přes jaký prohlížeč dohledáváme své odpovědi na otázky. Google se stal jakousi naší každodenní rutinou, na kterou už naprosto zapomínáme. Automaticky ho ťukáme do vyhledávání, když potřebujeme vědět odpovědi na naše otázky. Dokonce nám mnohdy automaticky vyjíždí jako naše „domovská stránka“, ale ani tak ji už takřka neregistrujeme. I přesto se však snaží Google neustále přicházet s novinkami, které by nám měli toto vyhledávání dosti urychlit, čímž nám většinou i ulehčí život a ušetří čas. 

O novinky, které nám Google přináší, mají většinou největší zájem marketingové agentury, které se tímto živí, proto musí vědět o nejnovějším dění v této oblasti. My vám však přinášíme ve zkratce novinky, které vás mohou zajímat jako běžné uživatele. 

• Nakupujte pomocí hlasu

Nejvíce novinek Google aktuálně přinesl ve svém Google Marketing Next, kde se bude v nejbližší době zobrazovat jedenáct novinek, které jsou naprosto skvělé! Nejlepší z nich je rozhodně nakupování díky hlasovému vyhledávání v mobilním telefonu. Nakupování tak opět bude zase o něco jednodušší!

• Nakupujte přímo ve vyhledávání Google

Další novinkou je nakupování přímo ve vyhledávání Google. Nebudete tak muset neustále klikat na nejrůznější adresy, abyste si produkt pracně našli na dané stránce. Nyní půjde nakupování mnohem lépe a rychleji!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz