Co nezapomenout ochutnat ze španělských delikates?

Chystáte zahradní párty a rádi byste si pochutnali na kvalitních španělských delikatesách? Nechejte se zlákat nabídkou společnosti BMC Brno a dopřejte vaším mlsným jazýčkům skutečnou slast. Díky španělským delikatesám poznáte kouzlo španělské kuchyni, ačkoliv jste tuto zemi prozatím nenavštívili.

Ochutnejte španělské alkoholické nápoje

V portfoliu společnosti BMC Brno objevíte, jak lahodné potraviny, tak kvalitní alkoholové nápoje. V e-shopu společnosti BMC Brno objevíte vynikající španělské brandy renomovaných značek Brigadier nebo Luis Felipe, ročníkové rumy a likéry s nejrozmanitějšími příchutěmi. Mezi oblíbené španělské alkoholické nápoje bezpochyby patří sangria, šumivé víno cava či červené španělské víno, které si místní lidé rádi dopřejí k pojídání jídla.

Španělské delikatesy od BMC Brno

Sortiment španělského zboží se těší velké oblibě především díky kvalitním potravinám, které zaujmou již při prvním ochutnání. Ze španělských delikates najdete v nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno olivy věhlasných značek La Explanada, Tapas a Bassta. Ochutnat tak můžete, jak černé, tak zelené olivy. Za skutečnou pochoutku lze považovat zelené olivy plněné ančovičkovou pastou, zelené olviy plněné paprikovou pastou nebo třeba zelené olivy s mandlí. Na www.bmcbrno.cz pořídíte olivové oleje, konzervované ovoce a zeleninu i mořské speciality. Letní atmosféru lehce navodíte na španělský způsob připraveným tuňákem, chobotnicemi, slávkami nebo ančovičkami. Ochutnat můžete i kalamář a sardinky. Ke španělským delikatesám neodmyslitelně patří i luxusní sladkosti turrón nebo vynikající mandle.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz