Co na oslabenou imunitu?

Naše imunita je neustále napadána a ohrožována viry a bakteriemi. Je naší povinností, abychom svou imunitu posilovali. Nechceme přece, aby nás bakterie a viry skolily a my pak nemohli týden vylézt z postele, jelikož by nás horečky sužovaly. Pokud víte, že je vaše imunita oslabená, měli byste vědět, jak ji posílit. Nemusíte však pátrat zdlouhavě na internetu, máme pro vás několik tipů, jak svůj slabý imunitní režim zase posílit.

Existuje mnoho možností, jak posílit svůj imunitní systém. Drtivá většina odborníků doporučuje vsadit na konzumaci ovoce a zeleniny, jelikož se právě v ovoci a zelenině nachází mnoho vitaminů, které dokážou imunitní režim pořádně nastartovat. Pokud ale netoužíte neustále jíst jen mandarinky, pomeranče nebo okurky a mrkev, máme pro vás trochu přijatelnější řešení.

Vyzkoušejte gel na posílení imunity

Vsadit může i na různé produkty, které si kladou za cíl posílit imunitní systém. Vřele doporučujeme například doplněk stravy Ramissio Impulse, což je lahodný gel, který v sobě ukrývá nejen ovoce a zeleninu, ale také různé bylinky, houby a mořské řasy, které jsou známé tím, že imunitní systém významně posilují. I když se může jevit tento gel jako směsice všeho možného a o jeho chuti si můžete myslet cokoli, věřte, že je velmi chutný, navíc plní živin a enzymů. Gel Ramissio Impulse mimo jiné dokáže i urychlit hojení a zkracuje dobu léčby.

Tip redakce:  Rybičky garra rufa – využijte pozitivní účinky rybích „doktorů“

Otužujte se

Jak posílit svůj imunitní systém? Můžete se také otužovat. Buď můžete chodit plavat do veřejného bazénu, nebo si poradíte i ve sprše, kde si budete hrát s teplotou vody. Nezapomeňte, z počátku začínejte při otužování pomalu.

Pomoct mohou také sirupy na imunitu

Můžete taktéž vyzkoušet další doplněk stravy, a sice sirup na imunitu Ramissio Immunity, což je multivitaminový sirup s pomerančovou příchutí. Jeho cílem je přispět ke správné funkci imunitního systému, taktéž chrání buňky před oxidačním stresem a podporuje správnou psychiku.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz