Co když se v módě neorientujete?

Móda. Celkem obšírný pojem, nemyslíte? Ještě obšírnější kontext má ale pro někoho, kdo se v módě neorientuje, ale chtěl by. Také závidíte, svým kamarádkám, kolegům nebo cizím lidem na ulici, jak jim to sluší. Nikdy neumíte váš outfit sladit tak dokonale jako oni, přesto, že se moc snažíte? Tak to čtete správné řádky. Poradíme vám, jak se v módě vyznat.

První, co pro svůj módní look můžete udělat je hodit nohy na stůl

Bude to znít až moc jednoduše, ale je to tak. Protože to první, co můžete pro svůj modernější outfit udělat je uvařit si kafe a hodit nohy na stůl – samozřejmě s haldou módních časopisů. A listujte a koukejte se, co mají ty modelky a modelové na sebe. Spíše než extravagantní módní časopisy si však vyberte něco běžnějšího. Od věci nejsou ani reklamní letáky obchodů s oblečením. Tam vám jako na stříbrném podnosu naservírují horní i dolní díl outfitu a dokonce i doplňky k němu. Inspirovat se však nemusíte jen v časopisech, nýbrž i na webových stránkách.  Internet je plný módy, stačí se dívat a zaměřit se.

Přesvědčte kamarádku, ať jde s vámi nakupovat

Pokud jste pročetli tisíce magazínů s dobrými radami a tipy a pořád to není ono, jednoduše přesvědčte svou kamarádku (která se v oblékání vyzná), ať jde s vámi nakupovat. Zabráníte tím katastrofě v podobě dalšího nevhodně nakoupeného oblečení. S nakupováním si dejte na čas a nechte se protáhnout všemi butiky.

Možná máte jen odlišný módní styl, ale i to je dobře!

Máte načteno, nakoupeno a přesto se v módním outfitu podle vaší kamarádky necítíte dobře? Možná proto, že máte svůj vlastní módní styl. A to je také dobře. Veřejným tajemstvím módy je totiž skutečnost, že originalita se cení. Hlavně, že se budete v oblečení cítit pohodlně. Jedině tak z vás bude vyzařovat největší kouzlo osobnosti.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz