Co je to SEO?

Když toužíte po e-shopu nebo po vlastním čteném a hezkém online magazínu, z počátku si ani neuvědomujete, kolik práce za tím stojí. Je pravdou, že samotné založení webové stránky není nic těžkého, následná péče o web je však velmi časově náročná a je to takzvaně běh na dlouhou trať. Pokud chcete mít svou stránku čtenou, pokud chcete mít prosperující e-shop, je třeba se postarat o takzvané SEO. Bohužel drtivá řada lidí neví, co to SEO vlastně je.

Pokud hovoříme o SEO, hovoříme o označení metodiky vytváření a upravování webových stránek tak, aby jejich forma a samozřejmě také i obsah byly vhodné pro automatické zpracování v internetových vyhledávačích. Zkráceně řečeno, jedná se o optimalizaci pro internetové vyhledávače. V praxi to znamená, že pokud budete mít skvělé SEO, budete ve výsledcích vyhledávání na prvních místech.

Cílem SEO je právě získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici, což následně vede k lepší četnosti webu a k vyšší návštěvnosti e-shopu.

Jak se hodnotí relevantnost webových stránek?

Je třeba vědět, že hodnocení relevantnosti webových stránek zpravidla provádí počítač, a to dle nepřímých znaků, jako je třeba struktura, počty odkazů, takzvaná metadata a podobně. K tomu, aby byl web čtený a navštěvovaný, je třeba postarat se o mnoho faktorů, které mohou výsledky vyhledávání ovlivnit.

Pokud SEO příliš nerozumíte a nejste ztotožněni třeba s žádnou SEO metodou, obraťte se na profesionály v oboru, kteří se postarají o to, aby právě vaše webové stránky byly čtené a e-shop navštěvován.

Náš tip

Naším tipem je vášnivá linkbuilderka Lenka Váhová, která SEO opravdu rozumí. I když zvládá i copywriting, zaměřuje se aktuálně na linkbuilding, proto pokud o její služby máte zájem, neváhejte ji kontaktovat. I z vašich projektů udělá čtené, sledované a navštěvované weby.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz