Co dát svému milému k Valentýnovi

Jen co se překulil nový rok a všechny nás zavalila hromada pracovních povinností po vánočních dovolených, už se před námi v kalendáři krčí datum 14. února. Valentýn. Svátek zamilovaných. Snad nejvíc kontroverzní svátek na celém světě. Jedni ho milují, druzí nenávidí a bojkotují a třetí ho taktně trpí, jen aby udělali své drahé polovičce radost.

Pokud svátek zamilovaných se svým milým slavíte, tak jistě každoročně přemýšlíte, čím ho překvapit. Muži to mají snadné, romantická večeře, kvalitní čokoláda, šperky, květiny, luxusní spodní prádlo… Ale co my ženy? Jen málo mužů ocení něco dobrého na zub, a na květiny můžeme rovnou zapomenout. Leda tak kaktus v květináči, ale to by váš miláček jistojistě neocenil.

Pokud nemáte dostatek peněz na letenku do Paříže, ale přesto byste chtěli svého pana Božského překvapit, na https://www.firmanazazitky.cz/blog/daruj-zazitek-dokonaly-zazitek najdete spoustu nápadů na překvapivé adrenalinové zážitky. Pro méně odvážné je v nabídce také slušná nabídka gurmánských a pobytových zážitků.

Adrenalinové zážitky Praha nabízí například romantickou plavbu po Vltavě s kapitánem, a tak si budete moci vychutnat krásy historické Prahy z nezvyklého úhlu bez davů turistů. Pokud jste z Moravskoslezského kraje, a zajímaly by vás spíše adrenalinové zážitky Ostrava, na výše uvedených stránkách si vyberete také. Například romantický pobyt v Beskydech, nebo spojení dobrodružství a romantiky v podobě soukromého letu balónem pro dva. Pokochejte se pohledem z koše balónu, nechte se unášet k výškám a užijte si romantiku, ticho a klid. Takový zážitek vás jako dvojici spojí.

Květiny uschnou, prstýnek ztratíte, ale zážitek je dárek na celý život…

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz