Čím odměnit děti za vysvědčení

Pomalu se blíží zúčtování půlroční snahy a naše ratolesti nám donesou domů vysvědčení. Především pro prvňáčky to bude veliká událost a měli bychom je náležitě za jejich práci ocenit. Nechcete-li své potomky odbýt něčím dobrým na zub a hledáte nějaké tipy, jak děti za vysvědčení odměnit, máme pro vás pár nápadů.

Menší školní děti jistě ocení, když jim pořídíte Hamleys voucher do pohádkového hračkářství v Praze. Hračkářství Hamleys je zcela nový typ prodejny. Je to nejen prodejna hraček, ale i pohádkový svět se skluzavkou, hračky se nejen krčí v regále, ale děti si je mohou vzít do ruky a pohrát si s nimi. Obchodu dominuje obří pohádková skluzavka. Na návštěvu v hračkářství Hamleys si vyhraďte minimálně celé odpoledne, najdete tu na jednom místě nejen nejlepší světové indoor atrakce, ale i ty nejnovější hračky. Pakliže vaše dítka zbožnují animované filmy, ocení jistě i Cinestar dárkový poukaz, díky kterému můžete strávit společný podvečer ve společnosti nejlepších animovaných hrdinů současnosti. Holčičky rády uvidí Annu a Elsu v pokračování kultovního Ledového království 2, chlapci ocení Medvídky Boonie, kteří se omylem dostali do pravěku, a snaží se dostat zpět do dnešní doby. Nebo si zavzpomínejte na dětství i vy a vydejte se společně na mezigenerační nešiky a smolaře Pata a Mata.

Se staršími dětmi doporučujeme návštěvu některého z rodinných filmů jako je Jumanji, Doktor Doolitle nebo legendární StarWars.

Děti jakéhokoliv věku ocení především vaši plnou pozornost a společně strávený čas. Pokud vaše rodina nepatří mezi filmové fanoušky a raději spolu trávíte čas aktivně, nadělte si Aquapalace voucher, a užijte si den plný prima zážitků v kouzelném Vodním světě. Odrostlejší děti můžete nechat dovádět chvíli samotné a rodiče si můžou užít v luxusním Spa-Wellness centru. Aquapark Čestlice je také skvělým tipem na návštěvu o blížících se jarních prázdninách.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz