Chystáme se na příchod miminka 

Očekáváte přírůstek do rodiny? Je to krásné období, které provází také řada příprav. Zajistit pro svého drobečka dostatečné pohodlí je jeden z hlavních zájmů každého rodiče. Jedna z nejpotřebnějších věcí je postýlka.  

Aby byla krásná a komfortní 

Samotná postýlka je samozřejmě důležitá, ale její koupí to nekončí, ba právě naopak. Vaše miminko bude v postýlce trávit zpočátku poměrně dost času a je třeba, aby se cítilo bezpečně a klidně spalo.

V nabídce najdete různé soupravy a sady do postýlky, které mají hned několik výhod. Jsou v stejném dekoru, sladěné k sobě ve stylových provedeních, navíc jsou levnější než při nákupu jednotlivých kousků samostatně. Dohromady vytvoří pro miminko dokonalé místo, kde mu bude dobře.

Komplety do postýlky 

Sety, které se dají do postýlky koupit, bývají dvou až čtyřdílné. Nejčastěji se v nich objevují tyto produkty pro pohodlí vašeho miminka: 

  • Mantinel je rozhodně nezbytnost, jelikož zabrání tomu, aby se miminko bouchlo o okraj postýlky, popřípadě dokonce prostrčilo nožičku či ručičku ven. Lepší jsou vyšší mantinely, které v případě těch polštářkových, lze později využít jako dekoračních polštářků. 
  • Hnízdečko miminka mají ve velké oblibě. Nahradí jim pocit bezpečí, který měla v maminčině bříšku a lépe díky tomu spí. I mamince dodá větší pocit klidu, že spící miminko se jen tak nepřekulí, například z gauče či velké postele, pokud je schované v hnízdě. Jeho součástí bývá i speciálně tvarovaný polštářek a dečka. Šňůrky po stranách umožňují upravit každé hnízdečko miminku na míru. Velká výhoda hnízdeček tkví také v tom, že je můžete použít jako cestovní postýlku a miminko se stále cítí jako doma.
  • Nebesa možná vypadají, že jsou jen na parádu, ale tak to není. Dokážou ztlumit světlo i průvan, dokonce i zvuky utlumí a vaše miminko může klidně spát. Při koupi nebes nezapomínejte také na držák na nebesa, který dokoupíte zvlášť. 
  • Rychlozavinovačka je naprostým standardem. Nejen, že miminku zajistí pocit bezpečí, ale využijete ji jako přebalovací či hrací deku v případě potřeby. 
Tip redakce:  Rekonstrukce bytu či rekonstrukce koupelny nemusí být vždy problém

Nemáme? Vyrobíme! 

Nenašli jste v nabídce přesně to, co hledáte? Líbí se vám design, ale sada je jinak poskládaná, než jak si ji představujete? Potřebujete jiný barevný tón?

To vše není problém vyřešit, jelikož samozřejmostí je možnost objednat si ušití setu do postýlky na zakázku na stránkách https://www.napostylku.cz/. Ten bude seskládaný a sladěný do určitých barev přesně podle vašich požadavků. 

Omrkněte i další produkty 

Doladit výbavu můžete i mezi dalšími kategoriemi produktů. Kromě povlečení a prostěradel do postýlek můžete vybírat i kojící polštáře či hrací deky, kapsáře na postýlku nebo sety do kočárků. V neposlední řadě je možnost i koupě dětských roušek v mnoha veselých provedeních.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz