Chcete změnit profesi? Portrétní fotograf – rekvalifikační kurz je připraven i pro vás

Možná jste polovinu života pracovali v určitém oboru a přitom celou dobu pošilhávali po profesi portrétního fotografa. Možná právě teď nastala ta správná chvíle, věnovat se fotografování profesionálně. Pokud máte zájem, portrétní fotograf – rekvalifikační kurz je přesně to, co potřebujete. Bude vám stačit pouhých 210 hodin, abyste získali ucelené fotografické vzdělání a mohli se tak vysněnému fotografování portrétů věnovat.

Pokud se o fotografii opravdu zajímáte, určitě víte, že to, co prodává nejvíce, zejména na internetu, je produktová fotografie. Produktový fotograf – rekvalifikační kurz vám poskytne ucelené fotografické vzdělání pro profesní využití v oboru produktové a dokumentační fotografie. Pokud jste schopni najít si ve svém nabitém programu 159 volných hodin, můžete si být jisti, že ovládnete fotografickou techniku, obrazovou čistotu, kvalitní a přesné zobrazení produktů a estetickou nadstavbu. Kurz vám může uhradit pracovní úřad, pokud tam jste evidováni.

Tip redakce:  Animované rozprávky, pri ktorých sa zabavia aj dospelí

Získejte Osvědčení o rekvalifikaci

Škola fotografie a grafiky lsfliberec.cz vás skvěle připraví na novou profesi nebo rozšíří znalosti vaší původní profese. V pravidelných intervalech pořádá rekvalifikační kurzy pro fotografy, které jsou všechny akreditované Ministerstvem školství, tělovýchovy a mládeže na základě zákona č. 435/2004 Sb. Neotálejte tedy s absolvováním rekvalifikačního programu příliš dlouho, ať držíte Osvědčení o rekvalifikaci co nejdříve ve svých rukách.

Dálkové studium fotografie a kurzy pro fotografy Liberec

Možná nehledáte profesi, ale rádi byste pronikli do tajů fotografování či se naučili základům práce se zrcadlovkou jen tak pro své potěšení. Možná by se vám hodilo jakési minimum pro začátečníky. Právě pro vás lsfliberec.cz pořádá kurzy pro fotografy. Jedná se vlastně o jakousi fotoškolu, kde se můžete naučit například to, jak odstranit nejčastější fotografické chyby. Kurzy pro fotografy Liberec pro vás mají mimo jiné v záloze například také: akreditované kurzy pro pedagogy, takzvané DVPP; individuální kurzy pro jednotlivce i kolektivy nebo třeba levnou alternativu k Photoshopu – grafický program Affinity Photo. Pro opravdové nadšence, kteří už trochu fotí, máme speciální roční kurz, kde se naučí vnímat fotku jako umění. Součástí kurzu jsou konzultace fotek, takže lepší přípravku na vysokou fotografickou nenajdete.

Tip redakce:  Sociální sítě – je opravdu ohroženo naše soukromí?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz