Chcete vidět Česko z výšky? Zkuste tandemový seskok

Pohled z výšky je neopakovatelným zážitkem, který si můžete užít při výšlapu na rozhlednu, mrakodrap i při letu letadlem na dovolenou. Ovšem něco jiného je tandemový seskok. Letíte do výšky až čtyři kilometry a následně si volným pádem s padákem na zádech a v náruči zkušeného instruktora užíváte pocitu svobody.

Tandemový seskok padákem vás přiblíží oblakům

Kdo by se chtěl vcítit do kůže zástupců ptačí říše, kteří si mohou bezstarostně létat, nechat se příjemně ovívat lehkým vánkem a ještě mít přehled nad krajinou pod sebou, má jedinečnou možnost. Tandemový seskok padákem provozuje profesionální tým parašutistů, vzlétá se z mnoha letišť rozmístěných po celé České republice a pro zájemce je k dispozici potřebné vybavení. Cena seskoku je aktuálně 3500 korun. Kdo si chce zapůjčit handy kameru pro zaznamenání neskutečného zážitku, za malý poplatek si ji může na místě zapůjčit.

Tip redakce:  Cestování s dětmi

Tandemové seskoky Kunovice vítají dobrodruhy i novomanžele s netradičním zážitkem

Chcete překvapit budoucí novomanžele? Darujte jim jako svatební dárek poukaz na tandemový seskok. Tandemové seskoky Kunovice jsou jedinečným zážitkem, kterým se vyplatí korunovat důležitý životní milník, jakým je svatba, narozeniny nebo maturita. Seskoky se pořádají pro jednotlivce i skupiny. Můžete si s partou kamarádů udělat výlet na letiště a zažít opravdovou jízdu v podobě vzletu výkonným letadlem a volného pádu trvajícího až jednu minutu. Pro tandemový seskok neexistují nějaká extra omezení. Stačí, aby vám bylo 10-99 let a nevážili jste více než 110 kilogramů. Pro seskok padákem byste měli být v optimální fyzické kondici. Pak už stačí nazout si tenisky a letět. Díky týmu pilotů a instruktorů je seskok padákem absolutně bezpečný a jistota spolehlivého dopadu je zaručena.

Tip redakce:  Vyrazte na víkend ve 2! Kam, za kolik a kde koupit výhodně?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz