Chcete si ušetřit čas a náklady? Sáhněte po kompletně vedeném účetnictví

Postará se vám o něj prima-ucetnictvi.cz. Každý podnikatelský subjekt, každá podnikatelská společnost musí vést účetnictví. Na základě má dáti/dal (tedy podvojného účetnictví) dojde ke správnému výběru daně z příjmu a zároveň bude vše připraveno k případné účetní kontrole. A protože daňová evidence, mzdová agenda, daňová přiznání a další podléhají častým změnám, je ideální, pokud kompletní vedení účetnictví, kompletní vedení daňové evidence, vedení mzdové agendy a sestavování daňových přiznání přenecháte odborníkovi či odborníkům.

Svěřte vedení účetnictví profesionálům

Svěříte-li své účetnictví, daňovou evidenci, mzdovou agendu a daňová přiznání firmě prima-ucetnictvi.cz, můžete si být jistí, že díky kompletnímu vedení účetnictví Praha 4, kompletnímu vedení daňové evidence Praha 4, kompletní vedení mzdové agendy Praha 4, sestavování daňových přiznání Praha 4 bude veškerá vaše agenda správná, úplná, přehledná, průkazná a srozumitelná. Můžete si být jisti, že budou dodrženy veškeré zákonné předpisy. Můžete si být jisti, že bude splněna i povinnost archivace, protože díky kompletnímu vedení účetnictví Praha 4 bude účetnictví vedeno způsobem, který zaručí trvalost účetních záznamů. Pokud jde o účetní uzávěrky a výroční zprávy, ty je třeba archivovat 10 let. Ostatní účetní záznamy (například veškeré účetní doklady) je třeba archivovat nejméně po dobu pěti let.

Tip redakce:  Kde studovat MBA? A proč se právě tohle studium vyplatí

Na úřadech se můžete nechat zastupovat

Cítíte se celí nesví při jednání s finančním úřadem, okresní správou sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovnou a dalšími orgány státní a veřejné správy? Prima-ucetnictvi.cz vám nabízí zastupování na úřadech. Zastupování na úřadech Praha 4 je možno provádět na základě plné moci. Pouze na vás bude, kolik pravomocí se rozhodnete udělit. V případě prima-ucetnictvi.cz můžete poptávat také vedení personalistiky a poradenství v oblasti účetnictví.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz