Chcete si ušetřit čas a náklady? Sáhněte po kompletně vedeném účetnictví

Postará se vám o něj prima-ucetnictvi.cz. Každý podnikatelský subjekt, každá podnikatelská společnost musí vést účetnictví. Na základě má dáti/dal (tedy podvojného účetnictví) dojde ke správnému výběru daně z příjmu a zároveň bude vše připraveno k případné účetní kontrole. A protože daňová evidence, mzdová agenda, daňová přiznání a další podléhají častým změnám, je ideální, pokud kompletní vedení účetnictví, kompletní vedení daňové evidence, vedení mzdové agendy a sestavování daňových přiznání přenecháte odborníkovi či odborníkům.

Svěřte vedení účetnictví profesionálům

Svěříte-li své účetnictví, daňovou evidenci, mzdovou agendu a daňová přiznání firmě prima-ucetnictvi.cz, můžete si být jistí, že díky kompletnímu vedení účetnictví Praha 4, kompletnímu vedení daňové evidence Praha 4, kompletní vedení mzdové agendy Praha 4, sestavování daňových přiznání Praha 4 bude veškerá vaše agenda správná, úplná, přehledná, průkazná a srozumitelná. Můžete si být jisti, že budou dodrženy veškeré zákonné předpisy. Můžete si být jisti, že bude splněna i povinnost archivace, protože díky kompletnímu vedení účetnictví Praha 4 bude účetnictví vedeno způsobem, který zaručí trvalost účetních záznamů. Pokud jde o účetní uzávěrky a výroční zprávy, ty je třeba archivovat 10 let. Ostatní účetní záznamy (například veškeré účetní doklady) je třeba archivovat nejméně po dobu pěti let.

Na úřadech se můžete nechat zastupovat

Cítíte se celí nesví při jednání s finančním úřadem, okresní správou sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovnou a dalšími orgány státní a veřejné správy? Prima-ucetnictvi.cz vám nabízí zastupování na úřadech. Zastupování na úřadech Praha 4 je možno provádět na základě plné moci. Pouze na vás bude, kolik pravomocí se rozhodnete udělit. V případě prima-ucetnictvi.cz můžete poptávat také vedení personalistiky a poradenství v oblasti účetnictví.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz