Cesta z garáže až na vrchol hudební scény

Mnozí z nás prahli po tom rozjet hudební kariéru a prorazit na scéně se svou kapelou. Mladičké Tereze Rays se tento sen splnil. Její dlouholetá práce se vyplatila a nyní si může užívat zasloužených úspěchů. Zdá se, že od té doby, co podepsala spolupráci s hudební agenturou Nemoros, se jí úspěchy jen hrnou. Tím nejnovějším je projekt Trilogie, jehož poslední část bude již brzy slavit premiéru na YouTube.

Jen talent a tvrdá práce nestačí

Jak zmiňuje sama Tereza, za svou cestu na vrchol vděčí tak trochu i svému manažerovi, jímž je Roman Rossi z hudební agentury Nemoros. Hudbu Tereza skládala již pár let a v roce 2018 měla připravené své EP Wicked, pro které hledala vydavatele. Tehdy ji její kamarád seznámil s Romanem Rossi a věci se daly do pohybu. I když je samotná hudba důležitá, pro pohyb v dnešní hudební scéně jsou potřeba ty správné kontakty, které zajistí právě producent. Proto je potřeba se nevzdávat, být věrný své hudbě, dál na sobě pracovat a pořád to zkoušet znovu a znovu. Ptát se svých známých a producentů, nenechat se odradit, až se to nakonec přece jen podaří. Tak, jako se to podařilo Tereze.

Tip redakce:  Electric Lady to na pódiu znovu rozjela

Velký projekt Trilogie

Vznik a příprava Trilogie si vyžádaly opravdu mnoho času a práce. Celkem se Trilogie rodila neuvěřitelných 17 měsíců a zapojilo se do ní 5 hudebních producentů. Hudba se nahrávala v 6 nahrávacích studiech a natáčení klipu zabralo celých 9 dnů. Je tedy vidět, že se jedná opravdu o velké dílo, na kterém si Tereza dala velmi záležet. Ladila každý detail k dokonalosti tak, aby s ním mohla být opravdu spokojená. Jedna ze skladeb dokonce dvakrát kompletně vyměnila aranžmá, než do sebe všechno na třetí pokus správně zapadlo. Ale vše už je hotové a v průběhu ledna 2021 tak budeme mít možnost se na všechny tři klipy podívat. První dva díly: Rebelia a Politica, již jsou k vidění na YouTube, poslední Influenza tam každou chvíli také zavítá. Sledujte stránky Electric Lady, ať vám zveřejnění Influenzy neuteče.

Tip redakce:  Potřebujete kvalitní stroje pro práci s ocelí a kovem?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz