České firmy mohou přijímat platby přes Stripe

Od 27. května mohou české firmy používat celosvětovou platební platformu Stripe, která jim ulehčí přijímání internetových plateb od zákazníků z celého světa. 

Softwarovou platformu Stripe k dnešnímu dni využívají firmy z více než 100 zemí světa – od startupů až po velké společnosti. Mohou pomocí ní snadno přijímat přeshraniční online platby, ale také spravovat technicky sofistikované finanční operace. Stripe pomáhá novým firmám nastartovat online byznys a zvyšovat jejich obrat; zaběhnutým společnostem pronikat na další trhy a spouštět nové byznys modely.

Exportujte do světa s využitím infrastruktury Stripe jen na pár kliků

Od 27. května mají společnosti v dalších pěti zemích Evropy (Česká republika, Malta, Kypr, Bulharsko a Rumunsko) možnost prostřednictvím mezinárodní platební a pokladní sítě Stripe přijímat platby do 10 minut a ve více než 130 měnách. Kromě toho mohou Stripe využívat na účetnictví, fakturování, platby třetím stranám a na optimalizaci mobilních plateb – všechno v rámci jednoho přehledného prostředí. Uživatelé Stripe mají přístup také k mobilním peněženkám jako Apple Pay a Google Pay. 

Stripe pomáhá minimalizovat online podvody  

Prodej zboží a služeb po celém světě přináší několik výzev – kromě manipulace s více měnami se exportéři při prodeji za hranicemi často musí vypořádat s podvodným jednáním. Stripe využívá unikátní technologie strojového učení, které zabezpečují ochranu proti podvodům, a chrání tak české firmy a jejich zákazníky před podvodnými transakcemi.

Stripe podporuje nové modely online podnikání, tradičním firmám pomáhá rychleji inovovat 

Pozorujeme vznik nové vlny internetových společností, jakými jsou online tržiště, crowfundingové platformy a firmy, které fungují na bázi předplatného. Čím dál víc aktivit se přesouvá do online prostoru. Stripe na tento trend reaguje nabídkou nástrojů, které českým softwarovým vývojářům a podnikatelům pomohou stát se součástí nové generace internetových gigantů.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz