Česká společnost Fine Gusto rozšiřuje svůj vývoz do severní Evropy

Růst společnosti občas trvá mnoho let, někdy nepřijde vůbec. Společnosti Fine Gusto Nature se nyní podařilo rozšířit své zakázky až na samotný sever Evropy, konkrétně do Norska.

Sušené maso, neboli Jerky, je výrobek, který představuje vhodný denní energetický příjem ve formě čisté bílkoviny s minimálním obsahem tuku, uvádí jeden ze zakladatelů  Pavel Doležal. Právě tento požadavek měla norská armáda, když podepsala kontrakt o zásobování se společností Fine Gusto, a to až do roku 2023. Desítky tisíc balíčků bude ročně dováženo do Norska, konkrétně jde o hovězí snack bar (slisovanou tyčinku), která kromě soli obsahuje pouze vysušené hovězí maso.

Druhý zakladatel Fine Gusto David Novák je na růst společnosti právem hrdý. Dle jeho slov se jedná o velký úspěch, že čistě český výrobek putuje až do norské armády. Zároveň věří, že právě vývoz do Norska, bude mít pozitivní dopad na jednání ohledně další spolupráce u jiných armád. Pro vojáky se jedná o ideální volbu přísunu energie. Vzhledem k tomu, že v armádě se klade velký důraz na kvalitu, jde o skvělou referenci produktů této společnosti.

Tip redakce:  Jak připravit kůži na letní dovolenou?

Společnost Fine Gusto, jejíž základní kámen byl obrazně položen roku 2014, zaměstnává desítky zaměstnanců. Z Pardubic, kde probíhá výroba, jsou výrobky, kterých je více než 15 druhů, rozváženy například do prodejen drogerie DM, Tesca, Žabka atp.., mimo jiné jsou k sehnání i na eshopu.

Díky tomu, že společnost dostává svému jménu, Fine Gusto Nature, se nelze divit tomu, že se dnes jedná o největší firmu na výrobu sušeného masa v ČR.
Jerky jsou skvělou a moderní volbou jak pro sportovce, tak i pro milovníky chutě masa. Proto bude společnost svoji nabídku kvalitních, nutričně hodnotných potravin v nejbližší době rozšiřovat o další produkty, které budou, jako doposud, vycházet z tradičních rodinných receptů.

Tip redakce:  Jaká zubní ordinace je nejlepší?

 

Tereza Kulíková

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz