Česká republika hostí WSOPE – největší pokerovou akci v Evropě

Hráči i fanoušci pokeru se dočkali a do České republiky se znovu vrací největší a nejprestižnější pokerová série World Series of Poker Europe. Vyhrát alespoň jeden ze série turnajů je snem snad každého hráče a nasadit si náramek pro vítěze znamená navždy se zapsat do pokerové historie. Šance pro Čechy nikdy nebyla tak na dosah, jako teď. Česká republika, respektive King’s Casinem Rozvadov je jediným místem na světě, kde se náramky pro vítěze rozdají.

Od 15. října do 2. listopadu 2018 se tisíce hráčů utká nejen o celkem 10 náramků, ale také minimálně €15,000,000, tedy v přepočtu přes 385 milionů korun. Na WSOP Europe se pravidelně sjíždějí ty největší pokerové hvězdy, ale také sportovní superstar a další celebrity. V minulosti si přijeli zahrát pokerová jména jako Phil Ivey nebo rekordman v počtu vyhraných náramků z WSOP Phil Hellmuth.

Tip redakce:  Přivýdělek na internetu? Žádný problém!

Příběh Martina Staszka na WSOP před lety očaroval Česko

Ani Češi se na takto obrovské akci neztratili. Mezi nejúspěšnější a nejznámější příběhy, které se objevily i na hlavních stránkách předních českých zpravodajských médií, patří jednoznačně druhé místo z hlavního turnaje WSOP konaného v roce 2011 v Las Vegas odměněné 98 miliony korun, na které dosáhl Martin Staszko ve své legendární flanelové košili. Dodnes je Martin alespoň do financí nejúspěšnějším hráčem pokeru u nás, a tato meta se bude velmi těžko překonávat.

Rozhodně ale nesmíme zapomínat ani na naše další náramková vítězství. Historicky první náramek pro Českou republiku vyhrál v roce 2012 Tomáš Junek. Na další výhru jsme si museli počkat až do roku 2017, kdy nejdříve porazil všechny své soupeře v Las Vegas Artur Rudziankov, a poté jsme na evropské zastávce WSOP získali další 3 náramky od Martina Kabrhela, Matouše Skořepy a Lukáše Záškodného. Postupně se tak stáváme pokerovou velmocí a umění našich hráčů překonává i takové obry, jako USA, a že naši hráči předvedou tak skvělé sportovní výkony, jako třeba naše stále úspěšnější tenistky třeba na blížícím se grandslamu Australian Open.

Tip redakce:  Skórujte s vytuněnou PC sestavou od Růžovky

České hody snad zopakujeme i v roce 2018 a přihlásit se nebo fandit může opravdu každý přímo na místě nebo i ze svého domova díky přímým přenosům přímo z pokerového sálu.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz