Čekáte miminko? Poradíme vám, jak se na jeho příchod levně připravit

Miminko je velké rozhodnutí v životě každého člověka a také, jak by mnozí rodiče jednohlasně potvrdili, je tím největším štěstí, co vás v životě nejspíš potká. Právě miminko ale dokáže být i finančně náročné a proto lidé hledají různé bazarové nabídky a také slevy v obchodech. Dnes vám ukážeme obchody, kde můžete levně pořídit vše, co pro novorozeně můžete potřebovat.

Jednou z nejnáročnějších věcí je vybavení novorozence

Vybavit novorozence tím vším, co bude příští roky potřebovat, je opravdu to snad nejdražší v celé dětské etapě. Pochopitelně sem patří celá řada věcí do pokojíčků. Potřebujete sehnat kvalitní a zároveň bezpečnou postýlku, určitě už od začátku myslíte na hračky a kupu doplňků.

Tip redakce:  Kvíz: Jak dobře znáte Padesát odstínů šedi?

Nejdražším krokem ale bývá právě kočárek, který si kvůli ceně mnohé rodiny už dlouhodobě předávají mezi sebou a snaží se tím ušetřit náklady. My vám ale přinášíme slevový kód Funbaby. Jedná se o obchod, který má v sortimentu více jak deset tisíc doplňků i základního vybavení pro novorozeňata a nejmenší děti. Každá uspořená koruna se hodí a díky slevovému kódu se vám rovnou podaří ušetřit slušnou částku.

I v knihkupectví se dá pro novorozeně a nejmenší děti pořídit ledacos

V prvním odstavci jsme se bavili o všem, co dítě potřebuje k pohodlnému a bezpečnému startu do života. Jenže kde je potom zábava, hračky a vzdělávání? Možná vás to překvapí, ale právě knihkupectví je jednou z cest ke spoustě zajímavých hraček a publikací. Slevový kód Knihy Dobrovský vám nabízí možnost slevy u nejrozšířenějšího knihkupectví v Česku.

Tip redakce:  Zdravé recepty od Danči vám usnadní život, hubnutí a každodenní vaření

Vedle klasických knih pro malé i dospělé zde najdete spoustu dalšího sortimentu, jako mohou být například populární hračky či fanouškovské předměty fantasy sérií. Pro děti jsou velice oblíbené speciální animované knížky, které jsou díky ilustracím plné zábavy i poznání.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz