Bydlete v prosvětleném mezonetu jen kousek od Plzně

Že je pronájem bytů drahý a nevyplatí se? Tak to v Plzni rozhodně neplatí! Nájemní bydlení je skvělý způsob, jak zůstat flexibilní a bez větších finančních závazků. Kromě nájmu a režie vás čekají jen minimální platby za údržbu. O údržbu bytu se totiž stará majitel, a tak jdou i náklady za ním. Vyberte si z aktuální nabídky bytů k pronájmu na webu realitní kanceláře Plzeň a na prohlídku můžete jít třeba hned zítra. Pubec má na starost pronájem bytů v Plzni, pronájem v Plzni a okolí i pronájem bytů v Plzeňském kraji. 

Pronájem bytů mimo krajské město

V aktuálním katalogu můžete najít byty k pronájmu nejrůznější výměry i lokality. Pokud vás neláká Plzeň, porozhlédněte se po nájemním bydlení v menších městech v kraji. Krásný byt 2 + kk v Železné Rudě může být váš za 7200 Kč měsíčně. Ve Starém Plzenci je aktuální k pronájmu byt 2+kk. Jedná se o prosvětlený mezonetový byt, který má rozhodně velký potenciál. Lokalita je navíc skvěle napojena na veřejnou dopravu do Plzně a autem jste v krajském městě za 10 minut. Ještě blíž to budete mít z Újezda, kde si můžete pronajmout byt v rodinné vile za 15 000 Kč měsíčně. Velký rodinný byt na okraji města je skvělou volbou pro rodiny. 

Tip redakce:  Jak vykouzlit moderní interiér?

Bydlete v novostavbě. Máte na to!

V Plzni je aktuálně k pronájmu celá řada bytů v novostavbách. Na rozdíl od jiných měst jsou nájmy v rozumné výši a pronájem si tak může dovolit i běžný smrtelník. Stačí si vybrat lokalitu a velikost bytu a můžete se stěhovat. V nabídce bytů k pronájmu v Plzni najdete například moderní byt 2+kk v novostavbě za 12 000 Kč měsíčně nebo 2+1 v novostavbě za 11 000 Kč měsíčně. Pokud máte rádi luxusní bydlení, dopřejte si rezidenci za 19 500 Kč měsíčně. 

Zrekonstruované byty jen kousek od centra

Od 7 000 Kč měsíčně pak můžete pořídit byt 1+kk po rekonstrukci na Slovanech. Pokud hledáte byt s větší výměrou, pak by vás mohla zaujmout nabídka k pronájmu zrekonstruovaného bytu 3+1 na Jižním Předměstí za 10 000 Kč. Podobné nabídky se objevují také v městských částech Bory, Košutka nebo Doubravka. 

Tip redakce:  Stop vlhkosti a plísni na zdích!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz