Bulharsko: skvělé místo pro rodiny s dětmi

V posledních letech patří Bulharsko mezi oblíbené cíle turistů. Jedním z hlavních důvodů je to, že mají co nabídnout především rodinám s dětmi. Mezi největší výhody patří dostupnost, příjemné prostředí, aktivity pro děti, výborná kuchyně a hlavně nízké ceny dovolených.

Bulharsko je oblíbené nejen u Čechů. Z České republiky se dostanete do Bulharska letadlem za dvě hodiny. V Bulharsku vás potěší také nízké ceny oproti jiným evropským dovolenkovým destinacím. Velmi levně se najíte i v restauracích.

Atraktivní ceny za zájezdy

Atraktivní ceny za zájezdy ocení především mladé rodiny s dětmi. Pro jednotlivce si lze pořídit dovolenou i pod deset tisíc korun. Dovolená pro rodinu s dětmi vás vyjde zhruba na 40 tisíc korun. V komplexech najdete vše potřebné, včetně bazénů, blízkých pláží a neustále otevřených obchodů, barů a restaurací.

Pro děti jsou zde velkým lákadlem nejrůznější kolotoče, vodní atrakce. Na plážích jsou většinou lehátka zdarma, v ubytovacích areálech najdete také dětská hřiště. Cestovní kanceláře připravují pro děti rovněž bohaté animační programy, užijí si tak dovolenou na 100%.

Na dovolené s dětmi prostě nesmí chybět skluzavky a tobogány, aby se děti mohly dosytosti vyřádit. Také mnohé bulharské restaurace počítají s dětmi, proto nechybí ani chutná jídla pro děti. Rodiče často požadují dětskou stravu all inclusive, vyžadují vhodné zázemí pro děti a také vhodné služby, což Bulharsko dokonale splňuje.  Nesmí chybět oblíbené palačinky či zmrzlina a různé ovocné nápoje. Pro cestovní kanceláře jsou rodiny s dětmi preferovanými klienty, kteří si často rezervují dovolenou s předstihem v září nebo v lednu na další léto. Nákup na první chvíli využívá stále více rodin.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz