Blíž k modravé obloze

let vrtulnikem

Jak strávíte tento víkend? Půjdete na procházku, vypravíte se za sportem nebo budete jen tak odpočívat u televizních pořadů? Ne! Čeká vás den plný zážitků a příjemného rozechvění. Nejistý krok a drobné obavy, vystřídané pocitem uvolnění, klidu a radosti. Čeká vás let vrtulníkem.

Výšiny na dosah

Nádherné chvíle vás čekají, když smícháte špetku odvahy se zajímavým nápadem vyzkoušet adrenalinový let vrtulníkem. Trošku počáteční nervozity rychle překonáte a bude vás provázet jen nekončící vzdušný prostor a nádherná vyhlídka. Města a ulice pod vámi budou pomalu ubíhat, toky řek se začnou klikatit a majestátní pohoří se ukáže v celé své kráse. Zážitky z letu vrtulníkem překonají každý výlet i rodinnou dovolenou.

Tip redakce:  Majáles 2013 - kupte si vstupenky online, na místě nebudou!

Dopřejte sobě a svým blízkým neobyčejné chvíle v oblacích. Ukažte jim, jak nádherné to je cítit svobodu, klid a volnost. Dejte na chvíli sbohem nervozitě všedního dne a nechte se unášet.

Trasa letu vrtulníkem

Můžete se vydat na půlhodinový let do blízkého okolí nebo se vypravit mnohem dál za město. Let vrtulníkem Praha vám ukáže Černý most, Říčany a okolí Klánovického lesa nebo zakroužíte nad Průhonickým zámkem a prohlédnete si Hostivař z výšky. Za hodinku letu můžete obdivovat jeden z nejkrásnějších hradních komplexů na našem území. Karlštejn budete mít téměř na dosah a uvidíte nádheru, která je běžným turistům skryta. Romantické údolí Slapské přehrady lákalo vždy k výletům, procházkám i jízdě na kole.

Tip redakce:  Výstava MOBIL SALON 2013

Dnes vás čeká úplně jiná prohlídka. Prohlídka očima ptáků. Láká vás taková přírodní scenérie? Můžete se vypravit ještě dál. Objevit nádheru vltavské kaskády nebo tajit dech nad pohádkovým Českým rájem. To vše se dá stihnout během vyhlídkového letu trvajícího hodinu a půl.

Vybrali jste si program na tento víkend? A s kým se do kabiny vrtulníku Robinson R44 vypravíte? Prosklená kabina je jen pro 3 cestující o nádherný zážitek se nebude muset dělit s nikým dalším.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz