Biorevitalizace pleti

Biorevitalizace pleti je jednou z metod, jak oddálit příznaky stárnutí pleti. Jedná se o zákrok, který není nijak limitovaný věkem, můžete ho tedy podstoupit téměř kdykoliv. V jednoduchosti se jedná o metodu, která obnoví pružnost pokožky a vrátí vám tak mladistvý vzhled. Podstoupit ji můžete na mnoha klinikách plastické chirurgie nebo estetické medicíny, například na pražské klinice Altos.

Při čem může biorevitalizace pomoci

Díky této metodě můžete zmírnit procesy přirozeného stárnutí, nežádoucích účinků opalování. Pomůže vám také při nekontrolovaném hubnutí nebo rehabilitaci po agresivních kosmetických procedurách. Na své si přijdou také pacienti s problémovou kůží, zejména s problémem velkých pórů a vysokého vylučování kožního mazu. Biorevitalizace pleti však řeší i problémy s příliš suchou kůží, pigmentovými skvrnami nebo mdlou barvou pokožky obličeje.

Jak to funguje?

Biorevitalizace se zakládá na použití kyseliny hyaluronové. Ta je přirozeně obsažena v lidské pokožce a má hydratační schopnosti, které mají na svědomí pevnost a pružnost pokožky. Se zvyšujícím se věkem se však obsah kyseliny hyaluronové v pokožce snižuje, což má za následek její blednutí a zvrásnění. Biorevitalizace je procesem, kdy se kyselina hyaluronová do pokožky doplňuje. Používá se pro to mírně upravená kyselina hyaluronová, která má větší odolnost a delší dobu vstřebávání, má tedy déletrvající účinek. Tato kyselina se injekčně aplikuje pod kůži, kde za pomoci reakcí s receptory buněk spustí procesy regenerace tkáně.

Biorevitalizace není nijak limitována věkem, což je jednou z jejích největších výhod. Vždy je také důležité nechat si vhodně poradit, proto vyhledejte zkušené odborníky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz