Bavlněné ručníky a župany francouzské kvality

Ručníky – nedílná součást naší koupelny, bez které si nedovedeme představit den. Tohoto textilního pomocníka však často bereme za samozřejmost, a to i on pečuje o naši pokožku. Nekvalitní alternativy nemusíme snášet nejlépe, navíc nám nedodají tak báječný pocit při stírání posledních kapek vody, jež ulpěly na našem těle. Kdybychom však sáhli po francouzské kvalitě a investovali do bavlněných luxusních ručníků a županů, každodenní hygiena by se rázem stala naší nejoblíbenější činností dne. 

Značka, která dbá na kvalitu

V posledních letech se upřednostňuje kvalita před kvantitou. Děláme to tak při výběru elektronických společníků, při výběru oblečení a také při výběru kosmetických produktů. Proč tomu tak není při koupi ručníků a županů

Tip redakce:  Manikúra a pedikúra s kvalitními bruskami

Pakliže budete chtít vsadit i v tomto směru na přírodní materiály, respektive na výrobky ze stoprocentní bavlny, které mají dlouhou trvanlivost a vysokou absorpci vody, vsaďte na francouzskou značku Soft Cotton. Tato společnost vyrábějící nejen ručníky a župany, ale také koupelnové předložky si zakládá na jediném, a sice na vysoké kvalitě, čímž se liší od své konkurence. 

To nejlepší na trhu

Je třeba konstatovat, že není bavlna jako bavlna. A přesně to si uvědomuje i sama firma Soft Cotton, která soustředila veškerou svou pozornost na to nejlepší, co lze na trhu získat. A její sázka na egejskou bavlnu se vyplatila. 

Veškeré nabízené výrobky jsou vyráběné pomocí nejmodernější a samozřejmě certifikované linky, což se projevuje na jejich trvanlivosti. Nejen, že vydrží dlouhé roky, ale také si udržují stejnou barvu i měkkost, která vás tehdy nadchla při prvním sáhnutí na ně.

Tip redakce:  Přírodně pragmatický přístup k ženské neplodnosti aneb proč a co s tím

Kromě stoprocentní bavlny se také používá při výrobě jednotlivých výrobků bambusové vlákno, které jde také ruku v ruce s ekologickým stylem života. V obou případech se jedná o přírodní materiály, které v sobě neukrývají žádné umělé textilie.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz