Bavlněné povlečení – nejjasnější hvězda vaší ložnice

Bavlnu všichni známe jako nejrozšířenější přírodní vlákno. Je synonymem pro oblečení miliard lidí a podle průzkumů je také nejčastější volbou při výběru povlečení. Bavlněné povlečení, které u nás najdete v mnoha designech, barvách i rozměrech vždy splňuje standardy vysoké kvality. 

Není bavlna jako bavlna

Koupili jste si bavlněné povlečení a říkáte si, že máte doma zaručenou kvalitu a pak najednou zjistíte, že jste se spletli. Pokud jste ho správně prali a chovali se k němu dobře, bude to nejspíše délkou bavlněného vlákna. Má na kvalitu tkaniny zásadní vliv a existuje v délkách od 2 až do 5 cm. To nejdelší je velmi luxusní, a tedy nad finanční možnosti většiny z nás. Nejlepší kvalita na běžném trhu má délku vlákna 3, někdy až 3,5 cm. A takové bavlněné povlečení najdete právě u nás.

Tip redakce:  Kde sehnat ideální šaty pro vás velký den?

Špičková kvalita RENFORCÉ

Správné bavlněné povlečení musí být hladké, příjemné na dotek, nedráždit pokožku. Ale i barviva mohou strukturu látky změnit. Když zůstanou těsně u povrchu, je povlečení hrubší, to probarvené až úplně dovnitř zůstává měkčí. Pro výběr špičkové kvality u nás zvolte povlečení ze 100% bavlny RENFORCÉ, která skvěle probarvená, dokonale jemná a nádherně prodyšná. Díky velmi hustě tkané přízi je také pevná, téměř se nemačká a nemusí se skoro ani žehlit!  

Proč právě bavlna?

Kvalitní bavlněné povlečení velice dobře absorbuje vlhkost a poměrně rychle schne. Je příjemné na dotek, vhodné pro všechny s citlivou pokožkou. V létě ochladí, v zimě zahřeje, prostě nikdy nezklame. Mokré bavlněné povlečení je navíc o odolnější, než když je suché, a to je dobré kvůli praní. Málokdy se poškodí v pračce a když ho věšíte mokré na šňůru, nevyvěsí se a nezmění tvar. V závislosti na barvě a úpravě látky se dá také vyvařit a kdo to má rád, může ho i naškrobit.

Komfort pro dlouhány

Trochu víc jste vyrostli nebo se prostě jen rádi zachumláte od brady až po paty a nechcete, aby vám vykukoval z pod peřiny ani kousek těla? Není problém. Připravili jsme pro vás skutečně velké množství oblíbených vzorů povlečení v prodloužené velikosti. Velikost 140×220 cm nabízí dostatek prostoru a komfort pro ty, co jim běžná délka povlečení nevyhovuje. Prodloužené povlečení pak můžete klidně výběrem stejného vzoru spárovat do dvojice s tím v běžné velikosti, takže nemáte ani ten nejmenší důvod se v délce peřiny omezovat.

Tip redakce:  Tanec v Olomouci pro malé i velké

Hledáte-li skutečně kvalitní povlečení, není nic jednoduššího, než se podívat na e-shop www.rodinnebaleni.cz. Neváhejte, výběr je skutečně obrovský, a přesvědčíte se, že s nákupem u nás neuděláte chybu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz