Baví ji osobní, firemní a partnerské poradenství

Je jí 44 let a má to štěstí, že věnuje tomu, co jí baví a naplňuje. Před osobním, vztahovým a firemním poradenství se Mgr. Klára Pokorná věnovala rozmanitým profesím, studovala cestovní ruch a humanitní vědy společně se základy psychologie. Mimo to se mnoho let v soukromí zajímala o konkrétní lidské příběhy a mnohdy se (ne) přímo stávala jejich rádcem. Současně od poloviny devadesátých let studovala pomocné alternativní metody, které ji nakonec přivedly, k profesionálnímu poradenství. Její činnost vychází z ověřené praxe. Obdržela několik diplomů, od významných učitelů v oboru V rámci své činnosti vyhotovila velký počet rozborů, které jí díky pozitivní zpětné vazbě přivedly k její manželské poradně, rozborům osobnosti a partnerskému poradenství.

Mgr. Klára Pokorná

Paní magistra Klára Pokorná ráda plave a cestuje, relaxuje poslechem hudby a procházkami kolem vody. Rozumí si s kočkami a neustále se vzdělává a zlepšuje v tom, co umí. Pokud se na Kláru Pokornou obrátíte v rámci firemního poradenství Praha, rozboru osobnosti Praha, vztahového poradenství Praha a partnerské poradenství Praha, poznáte tuto skvělou ženu nejlépe. Neváhejte a vyzkoušejte její služby, které vychází ze specifické kombinatoriky astrologie a karmické numerologie. V žádném případě se však nejedná o věštění. Veškeré poradenství (manželská poradna, firemní poradenství, rozbor osobnosti, vztahové poradenství, osobní poradenství a partnerské poradenství) vychází z číselného rozboru data narození. Pokud se chcete lépe orientovat ve své rodině, vyřešit její problémy nebo se jen více dozvědět o svých dětech, nenechte si ujít efektivní a rychlý výklad vycházejících z vašich poskytnutých dat.

Tip redakce:  Jak neprodělat na online marketingu?

Když si nevíte rady…

V rámci osobnostního poradenství se dozvíte podrobněji o dispozicích vaší osobnosti. Nahlédnete na problematické životní oblasti a pochopíte, proč se vám v životě dějí právě ty či ony události.

V manželské poradně Praha 8 zjistíte příčiny neharmonických oblastí ve vaší rodině a vztazích.

V rámci firemního poradenství Praha 8 se na základě podrobné analýzy dozvíte, jaké kandidáty na pracovní místo přijmout, s jakými kolegy pracovat. Současně také vybere vhodného partnera pro podnikání.

Máte-li tedy jakýkoliv problém, který spadá do firemního poradenství, vztahového poradenství nebo osobního poradenství, neváhejte kontaktovat klara-pokorna.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz