Barvíte si vlasy? A používáte kvalitní značku, která vám vlasy neničí?

Proč si ženy barví vlasy? Aby zakryly šediny nebo zkrátka touží po změně? V každém případě je barvení vlasů aktuální téma, k němuž má blízko nejedna žena. Málokterá žena si však uvědomuje, že časté barvení vlasům škodí. Zejména pokud se používají nekvalitní barvy na vlasy koupené za pár kaček, vlasy trpí. Pokud je barvení vlasů i vám dobře známé, raději investujte do kvalitních barev na vlasy pocházejících z dílen známých značek vlasové kosmetiky.

Vyzkoušejte barvy na vlasy značky L’Oréal Professionnel

Značku vlasové kosmetiky L’Oréal Professionnel nemusíme dlouho představovat. Jedná se o jedničku na trhu, kterou využívají kadeřníci z celého světa. Připojte se taktéž k proslulým, nejlepším kadeřníkům světa a barvěte si vlasy právě barvami na vlasy této značky.

Barvy na vlasy L’Oréal Professionnel byly navrženy tak, aby perfektně překryly šediny a zanechaly vlasy hebké, jemné a lesklé. Dokonale překryjí původní barvu tak, aby výsledná barva působila přirozeně.

Tip redakce:  Evropská unie a Vietnam podepsaly dohodu o volném obchodu

Kvalita jménem Schwarzkopf Professional

L’Oréal Professional není jediná kvalitní značka vlasové kosmetiky používaná nejlepšími kadeřníky světa. Stejně kvalitní značkou je značka Schwarzkopf Professional, která má více jak stoletou tradici. Produkty této značky jsou považovány za revoluční, i vy je můžete mít doma. Například barvy na vlasy Schwarzkopf Professional nebudou marnou investicí.

Značka Schwarzkopf Professional je známá zejména svými barvami ve spreji, které ženám poskytují okamžitý pastelový efekt. Barvy na vlasy ve spreji jsou inovace, jedná se o rychlý a jednoduchý způsob, jak mít vlasy perfektně nabarvené bez permanentního závazku.

Barvy na vlasy ve spreji značky Schwarzkopf Professional vydrží až tři umytí, jsou plné vitaminů, které vyživují vlasy, díky čemuž nebudou vlasy vyčerpané, jako tomu bývá v případě, že se barví vlasy nekvalitními barvami.

Tip redakce:  Beer Warehouse není jen o pivu, ale hlavně o jeho duši

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz