Alkalická voda jako přirozené antibiotikum i antimykotikum

Alkalická voda je voda, kterou si jednoduše připravíte doma sami z obyčejné kohoutkové vody. Má ale jiné účinky na naše zdraví.

Přirozený antioxidant

Alkalická ionizovaná voda je naprosto přirozený antioxidant, který v našem těle dokáže bojovat proti účinkům volných radikálů. Ty stojí za vznikem celé řady vážných onemocnění, včetně civilizačních nemocí. Předcházíte tak vzniku více než stovky nepříjemných onemocnění. Generátor vodíkové vody vám za několik minut připraví nápoj, který bude pro vaše tělo přínosný. Mimo jiné se bude jednat o přirozené antimykotikum a antibiotikum.

Pitím vody k lepšímu zdraví

I když je kohoutkový á voda pro pití schválená, stále se v ní mohou vyskytovat mnohé nežádoucí látky. Nejčastěji se jedná o mikroplasty, chlór, nebo také chemické látky, které nejsou pro naše tělo přínosné. Když si pořídíte generátor vody, ihned se můžete přesvědčit, že se její vlastnosti změní. Zvýší se pH vody, která se tak stane přirozeným antimykotikem a antibiotikem. Již samotné pití vody bude přínosem pro vaše zdraví. Navíc poznáte, že se změní i chuť vody. Ta bude připomínat vodu pramenitou.

Tip redakce:  Čistička vzduchu pomůže zdravému dýchání

Odstraníte nechtěné látky z vody

Vlastní úpravou vody budete mít jasný přehled o tom, co vlastně pijete. Z vody se odstraní nechtěné látky, jako je chlór nebo fosfor. Současně v ní bude zachována přínosná hodnota sodíku, draslíku nebo hořčíku. Odstraněny budou také mikroplasty a látky, které do pitné vody nepatří, jako jsou mikroskopické zbytky léčiv. Alkalická ionizovaná voda má tak pro naše zdraví velký přínos. Přináší s sebou mnohem větší hydrataci a výživu pro všechny buňky našeho těla.

Alkalická voda se postará o to, aby byly zredukovány počty volných radikálů ve vašem těle. Takto přirozeně působí jako prevence až stovky onemocnění. Kromě toho si oblíbíte i její pramenitou chuť a fakt, že je zbavena škodlivých látek.

Tip redakce:  Gymbee: Spokojený zaměstnanec je dobrý zaměstnanec

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz