A co tak vyzkoušet dětské hřiště ve vyškovském Dinoparku?

Vítejte na portále venkazdyden.cz. Portále, který za vás mapuje dětská hřiště v Česku včetně zajímavých míst, která se dětským hřištím víceméně podobají, neboť si na nich děti mohou hrát a navíc poznávat různé zajímavé věci. Příkladem takového dětského hřiště nehřiště může být například Dinopark ve Vyškově. Opravdu stojí za návštěvu. Pokud se do Vyškova vypravíte, musíte si zakoupit vstupenku do zdejšího ZOO koutku. Tím automaticky získáte i vstupenku do Dinoparku. Vyškovský ZOO koutek rozhodně stojí za prohlédnutí. Od něj vás pak převeze dinoexpres do Dinoparku. Tam kromě dinosaurů čekají na děti prolézačky, paleontologické dětské hřiště, skluzavky, a dokonce lanový park. Děti se skvěle vydovádí a úžasná zábava čeká celou rodinu. Možná zdejší Dinopark nevyzkoušeli ani mnozí Vyškováci, a to je opravdu škoda.

Tip redakce:  Vyberte si vlastní CCTV a buďte v bezpečí

Nabídněte dětská hřiště ve vašem okolí i ostatním

Portál venkazdyden.cz – dětská hřiště a výletní místa v Česku – už díky vaší pomoci zmapoval spoustu dětských hřišť nejen v Jihomoravském kraji, ale také dětská hřiště Jihočeský kraj, dětská hřiště Ústecký kraj, dětská hřiště Praha a další. I vy se můžete zapojit do vyhledávání dosud neobjevených nebo lépe řečeno utajených dětských hřišť a prostřednictvím skromného, ale pohodlného přivýdělku je představit ostatním. Seznamte se s podmínkami spolupráce, zaregistrujte se a pusťte se do toho.

Nechte děti, ať si hrají – vy si dopřejte zaslouženou siestu

Pokud se touláte s kočárkem a další ratolestí, která se motá kolem vás, po Praze 2, mohlo by vás zaujmout dětské hřiště Praha 2 Vyšehrad. Jedná se o veřejné dětské hřiště, kde mohou vaše děti skotačit a užívat si na atrakcích, zatímco vy i s kočárkem můžete pěkně posedět a popovídat s ostatními maminkami. A takových míst samozřejmě najdete spoustu nejen na Praze 2! Čekají na vás další dokonalá dětská hřiště i s posezením pro maminky, například: dětské hřiště Praha 3, dětské hřiště Praha 4, dětské hřiště Praha 1, dětské hřiště Praha 5…, dětské hřiště Praha 10.

Tip redakce:  Zahradní grily Weber vám zachutnají

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz