50 tisíc korun daroval CZECH FUND patřící do skupiny DRFG na pomoc dětem

CZECH FUND je značka podílových nemovitostních fondů, která také patří do investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka. Klientům nabízí klientům investice do nemovitostních podílových fondů, z nichž převážnou část nemovitostí tvoří především nákupní zóny, rozmístěné napříč Českou republikou. Fond má dlouhodobě stabilní zhodnocení, to se pohybuje v rozmezí 4–5 % a je určen i drobným investorům, protož nejnižší částka, kterou je možné investovat je pět set korun.

Kromě podílových fondů nabízí investiční skupina DRFG klientům také dluhopisy. Ty jsou diverzifikovány do třech hlavních oblastí, na něž se skupina Davida Rusňáka zaměřuje. Možné je tedy investovat do dluhopisů diverzifikovaných napříč skupinou, ale také do budování telekomunikačních sítí a do nákupů komerčních nemovitostí.

DRFG je společensky zodpovědnou firmou

Nedílnou součástí investiční skupiny Davida Rusňáka je kromě byznysu i pomoc potřebným a také zlepšování života v regionech. Bez diskuzí tomu pomáhá nadace DRFG, která dlouhodobě podporuje různé sociální, kulturní a sportovní projekty. Možnost podpořit dobročinné projekty mají ale také firmy ve skupině DRFG. Například CZECH FUND se rozhodl 50 tisíc korun určených na charitu věnovat fotbalistům Baníku Ostrava. Ostravští fotbalisté pak peníze poskytli neonatologickému oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě, které se stará o předčasně narozené děti v celém Moravskoslezském kraji.

Oddělením ročně projde až 800 předčasně narozených dětí, z nichž některé po porodu váží pouhých 500 gramů. Nemocnice použije darované prostředky na vybavení dvou speciálních pokojů pro rizikové novorozence a maminky. Ty díky tomu mohou prakticky hned po porodu byt s miminkem společně na pokoji. Zástupce společnosti CZECH FUND se navíc zavázal, že to nebylo naposledy.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz