5 pravidel road tripu s vestavbou na spaní

Je na čase udělat pořádnou životní změnu a začít žít naplno. Vždy jste milovali výlety a svobodu ale nevěděli jste, že i z vašeho auta lze udělat obytný vůz? Podívejte se na možnosti a přečtěte si také 5 pravidel road tripu.

Vestavby do aut na spaní, to je svoboda

Vyjet si na výlet kdykoliv chcete, přespat tam, kde se vám nejvíce líbí – to je něco, po čem touží mnoho z nás. Vestavby do aut na spaní přitom dokáží plně využít potenciál každého vozidla. I vy tak můžete mít svou vlastní malou kuchyni přímo na palubě. Pohodlně se vyspíte a můžete jet dál. Skvělý nápad, co říkáte? Takto můžete trávit home office, nebo třeba každý volný víkend, kdy budete cítit, že byste potřebovali načerpat energii. Hurá za volant!

Tip redakce:  Odborníci z autoškoly KING radí: Jak úspěšně zvládnout výcvik?

Road trip, bláznivý výlet

Milujete spontánní rozhodnutí? Vestavby do auta vám umožní zrealizovat své bláznivé sny. Můžete jen tak naskočit do auta a vydat se směrem, kterým jste nikdy nesměřovali. Naberete zážitky na spoustu dalších let, navštívíte místa, o kterých jste dosud neměli ani tušení. Hurá na výlet! Jaká jsou vlastně pravidla road tripu? Pojďme se na ně podívat.

Pravidla pro road trip

  1. Nikdy si dopředu neplánujte, kam chcete dojet. Samotná cesta je váš cíl. Maximálně můžete šťournout prstem do mapy, abyste určili, na jakou světovou stranu se vydáte. Nic víc nepotřebujete.
  2. Zastavujte všude, kde se vám líbí. Budete mít jistotu, že nevynecháte žádný skvělý výhled nebo zajímavou pamětihodnost. Třeba se posunete jen pár kilometrů na mapě, ale zážitků bude spoustu!
  3. Obklopte se jídlem. Vezměte si na výlet i to, co si normálně nedopřáváte. Road trip!
  4. Hudba je základ. Co by to bylo za výlet bez skvělé upbeatové hudby?
  5. Udělejte si několik fotek na památku.
Tip redakce:  Vozy Seat

Už se těšíte na své první výlety? Vestavby do aut na spaní vám umožní si splnit své bláznivé sny. Kam se vydáte?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz