4 případy, ve kterých ihned volejte zámečníka

Kvalitní zámek a dveře nám dávají pocit bezpečného domova. Není proto divu, že když dojde k jejich narušení, začneme být nervózní. Pocit, že se někdo může dostat k nám do bytu či do auta není zrovna příjemný. Proto je lepší se obrátit co nejdříve na zkušené zámečníky. 

1. Zabouchnuté dveře vyřeší zámečnictví Praha 

Odcházíte z bytu s pocitem, že klíče jsou v bezpečí vaší kapsy či kabelky. Jenomže po zabouchnutí dveří vám dojde, že klíče zůstaly uvnitř bytu. Co teď? Někoho napadne se dostat domů svépomocí, což odborníci ze Zámečnické pohotovosti nedoporučují. V tomto případě je lepší se obrátit na zámečnictví Praha a nechat vše na expertech. V případech amatérských pokusů o otevření totiž často dochází k poškození zámku či dokonce dveří. Přitom zámečník vás do bytu dostane za pár okamžiků. 

2. Zabouchnuté klíčky od auta

U zabouchnutých klíčů od auta platí to samé-co nejrychleji zavolat odborníky, kteří dorazí s potřebným vybavením. Zámečnická pohotovost se věnuje všem typům zámečnické práce a navíc u vás bude do 60 minut od vašeho telefonátu. Dostat se do auta bez potřebného vybavení je nemožné a opět by došlo akorát ještě k většímu a zbytečnému poškození, které by neprospělo vašim nervům ani peněžence.  

3. Rozbitý autozámek? Případ pro zámečníka Praha  

Váš autozámek by měl jít otevřít plynule a bez drhnutí. Pokud tomu tak není, tak je nejvyšší čas kontaktovat zámečníka Praha. S každým pokusem o další otevření totiž hrozí, že se zámek zasekne definitivně a vy se nebude moci dostat do vozu. Proto je lepší situaci řešit preventivně a takovému scénáři se raději vyhnout.  

4. Ztráta klíčů 

Ztráta klíčů je snad nejhorší možná varianta z výše uvedených. Pokud nemáte tušení, kde by klíče mohly skončit, tak místo dlouhého hledání volejte Zámečnickou pohotovost. Nikde nevíte, v jakých rukou klíče skončily a jaké s nimi má záměry. Zámečník vám vymění celou bezpečnostní vložku zámku a do vašeho domova se tak nikdo nezvaný nedostane. Pokud budete chtít pro klid duše pátrat po svých klíčích, můžete vyzkoušet místní obecní úřad. Podle zákona se mají všechny nalezené klíče odevzdávat do ztrát a nálezů právě tam, popř. na příslušný magistrát města. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz