4 benefity řady horských elektrokol e-largo Crussis

Český výrobce elektrokol Crussis představil v minulém roce 2021 novinku v podobě řady horských elektrokol e-largo. V našem sortimentu naleznete širokou paletu těchto elektrokol, které se liší nejmodernějšími vychytávkami, takže na své si přijde opravdu každý.

V dnešním článku vám představíme čtyři hlavní výhody, které nabízejí všechny elektrokola e-largo.

Odpružená vidlice

Odpružená vidlice je jedním ze základních charakteristických rysů elektrokol Crussis e-largo. Perfektně tlumí dopady a přizpůsobí se stylu každého jezdce. Ať už budete sjíždět zrádné kopce v Krkonoších, náročné šotolinové úzké cestičky v Jeseníkách, nebo se dokonce vydáte za hranice naší republiky, odpružená vidlice zajistí maximální bezpečí pro zdárné dokončení výletu.

Tip redakce:  Potřebujete kvalitní stroje pro práci s ocelí a kovem?

Maximální požitek z jízdy

Nebaví vás neustále zastavovat a dobíjet elektrokolo, díky čemuž si výlet pořádně neužijete? Elektrokola řady e-largo disponují baterií, která zajišťuje dojezd až 150 km. O přesné délce dojezdu ovšem rozhoduje také profil trati a způsob využití asistence.

Elektrokola nejen pro horské oblasti

Primárním účelem této řady jsou sice jízdy v horách a kopcovitých terénech, nicméně pokud s jakýmkoliv elektrokolem Crussis e-largo vyrazíte na běžnou silnici nebo cyklostezku, budete z jízdy nadšeni!

USB konektor

Vybil se vám telefon, nebo kterékoliv jiné chytré zařízení a jste zrovna v místě, kde si můžete nechat o zásuvce s přívodem elektřiny pouze zdát? Žádný problém, díky USB konektoru si můžete chytrý mobil či jinou elektroniku okamžitě dobít!

Tip redakce:  Zábava začíná dobrým filmem

Shrnutí

Společnost Crussis, jejímž hlavním propagátorem je český hokejový fenomén Jaromír Jágr, uvedla na trh v roce 2021 řadu horských elektrokol e-largo, který kromě širokého výběru jednotlivých modelů nabízí perfektní požitek z jízdy, maximální bezpečí v náročném terénu a mnoho dalších vychytávek.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz