Regály na míru od společnosti www.regalnamiru.cz

Máte obchod, nebo sklad a plánujete změnu v jeho designu? Můžete vymalovat, obměnit vámi nabízený sortiment, změnit prostory přestěhováním… Napadlo vás změnit například umístění vašeho zboží pomocí praktických regálů?

Obchodní regály

Pokud máte například obchod s potravinami, nebo jiným zbožím a lámete si hlavu s tím, jak se vhodně vypořádat s prostorovým uspořádáním, řešením by možná byly variabilní systémy, díky nimž jsou vhodné do téměř všech druhů obchodních provozů. Mají vysokou nosnost, takže do nich můžete beze strachu vyskládat velké množství zboží. Další výhodou je jejich chytrá variabilita a možnost úprav přímo v prodejně – regály se doslova přizpůsobí vaším nejrozmanitějším přáním.

phpThumb_generated_thumbnail

Paletové regály

Paletové regály jsou tím, co dělá sklad skladem. Dají se vystavět do velké výšky a přitom si zachovávají stabilitu. Důležitá je také nosnost paletových regálů, zboží často dosahuje velké hmotnosti. Povrchová úprava regálových sloupů a nosníků zajišťuje jejich dlouhou životnost a vysokou mechanickou odolnost, která je v prostředí skladu zásadní. Je tak zajištěno, že vaše zboží bude bezpečně uskladněno a vždy připraveno k expedici. vhodné zejména pro sklady v nichž se se zboží manipuluje pomocí vysokozdvižného vozíku.

Mobilní policové regály

regalnamiru

Mobilní policové regály se skládají z policové regálové nástavby na pojízdném podvozku, ručně posunovatelnou po kolejích. Mobilní provedení umožňuje snadný přesun regálu i s naskladnění materiálem na potřebné místo v skladě, přísun materiálu k výrobní lince a lepší využití skladových prostor. Mobilní policové regály jsou určeny pro skladování kusového, volně loženého zboží.

Proč s www.regalnamiru.cz?

Webové stránky www.regalnamiru.cz jsou velice přehledně uspořádané a jediné co musíte učinit, aby jste objednali regál je, vyplnit potřebné údaje. Zadejte výšku, šíři, hloubku a nosnost regálu a poté se jen těšte, až vám nový regál dorazí.

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz