Kvalitní krmivo pro psy naleznete na stránkách www.mujmazlik.cz

Rozhodli jste si pořídit pejska, aby vám zpříjemňoval chvíle, kdy jste sami doma nebo si chcete udržet zdravý životní styl? Díky dlouhým procházkám či běhání s vaším čtyřnohým miláčkem se dokážete perfektně udržet v kondici a přitom uděláme službu i svému psovi. Bohužel pejsek není jenom radost, ale zejména i starost. Každodenní venčení, pravidelné návštěvy veterináře a zejména kvalitní strava je pro psa velmi důležitá. Proto není radno ji podceňovat. Jak ale poznat z té velké škály výběru, které krmivo je pro našeho psa ideální?

ACA_Senior-800x600

Jak vybrat správné krmivo?

Nevíte jak se v široké nabídce orientovat a rádi byste krmili svého psa kompletním suchým krmivem? Není to zase tak obtížné, jak se zdá, důležité je zaměřit se na pár důležitých aspektů, které vám s výběrem kvalitního krmiva pomohou. Hlavní kritérium při rozhodování by mělo být jednoznačně složení! Krmivo volte přiměřeného věku psa. Pokud máte doma štěně, je pro něj vhodné krmivo junior. Pro dospělého psa adult a pro starého senior. Také zdravotní stav psa neberte na lehkou váhu. Kromě obyčejného krmiva seženete na trhu i granule se speciálními dietami. V neposlední řadě hraje roli velikost granulí. Od malých plemen mini a střední, až po velká plemena large breed. Veškeré kvalitní krmivo naleznete na stránkách společnosti www.mujmazlik.cz.

6258-6298-800x600

Proč je důležité krmit svého psa pouze kvalitním krmivem?

Díky správnému krmení lze potlačit řadu zdravotních problému nebo nemocí, které by během života vašeho mazlíčka mohli nastat. Nekvalitní granule jsou podezírány z negativního vlivu na zdraví zvířat. Mohou se vyskytnout alergie, záněty uší, onemocnění kloubů a zažívacího systému. Proto si řádně promyslete, co budete svému čtyřnohému kamarádovi servírovat každý den v misce.

Small Breed Puppy-1-a-800x600

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz