Módní hodinky Bradley slaví úspěch

Značka Eone představila svou kolekci hodinek pro nevidomé Bradley. Pořídit si tyto luxusní hodinky však může každý. K dostání jsou ve variantě z růžového či žlutého zlata nebo s titanovým pouzdrem a klasickým řemínkem. Na výběr je i několik druhů řemínků, které však asi nevidomí neocení.  Nicméně je dobře, že lze vybrat více druhů. Tyto hodinky jsou velmi precizně zpracované, doposud se všichni, kdo vyráběli hodinky pro nevidomé, pokoušeli o umístění braillova písma na ciferník, případně se využíval zvuk.

Hodinky jsou velice zvláštní, originální design nabízí mechanismus, na kterém pouhým pohmatem poznáte kolik je hodin. Na místo ručiček a číslic se hodinky vyznačují kruhem s vyvýšenými body a magnetem. Ten otáčí dvěma ložisky okolo kruhu. Přední kulička ukazuje minuty, zadní hodiny. V případě, že kulička vypadne ze své dráhy, stačí s hodinkami zatřást a vrátí se do správné pozice. Výhodou těchto hodinek je, že jsou prakticky nezničitelné.

Lehký pásek v souladu s aktuálními trendy  je velmi funkční, má velikost pouze 40 milimetrů a působí velmi elegantně. Hodinky se snadno přizpůsobí zápěstí, co se týče designu, je naprosto jedinečný. Účelem vyrobení těchto hodinek bylo vyrobit něco stylového a módního i pro nevidomé lidi.

The Bradley jsou hodinky, díky kterým čas doslova cítíte. Módní design hodinek vyvinuli dva studenti David Zacher a Amanda Sim. V kampani Kickstarter získal autor hodinek 550 tisíc dolarů. Začaly se vyrábět roku 2013. V roce 2014 získaly hodinky ocenění Design of the Year. Své jméno získaly po námořníkovi Bradley Snyderovi, který získal zlatou a stříbrnou medaili na paralympijských olympijských hrách v roce 2012 v Londýně. Tento bývalý námořní důstojník přišel o zrak ve válce v Afghanistánu.

 

  • 37.4K
  •  
  •  
  •  
    37.4K
    Shares

Kometáře uzavřeny

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz